ملایی: فدراسیون همگانی با افتخار خدمات تخصصی‌اش را تقدیم خانواده «ارتش» خواهد کرد


رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی تاکید کرد این فدراسیون در سال ۱۴۰۰ خدمات تخصصی اش را با افتخار تقدیم خانواده بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، مراسم رونمایی از طرح ملی «ارتش آماده» با مشارکت فدراسیون ورزشهای همگانی و تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز شنبه درسالن کوثر سازمان عقیدتی سیاسی ارتش برگزار شد.

در این مراسم حبیب الله سیاری رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، افشین ملایی رئیس و رضا شجیع نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی به همراه رضا زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی، مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز و نصرالله پریچهره رئیس اداره کل ورزش و جوانان استان تهران حضور داشتند.

افشین ملایی در این مراسم گفت: یکی از گروه های هدفی که تعامل و همکاری با آن ارزش افزوده بسیار زیادی در حوزه های مختلف برخوردار است، نیروهای مسلح است که فدرسیون ورزشهای همگانی در راستای اجرای ماموریت خودش و به تبعیت از احکام بالادستی که از وزارت ورزش در اختیارش قرار داده سعی کرده است در چهار حوزه آموزش‌های اختصاصی و عمومی، حمایت از توسعه شاخص های تندرستی و زیرساخت ها و پادگان ها، رویدادهای مناسب به نیروهای مسلح و پایش اثربخشی این اقدامات تفاهم نامه‌ای را با تربیت بدنی ارتش جمهوری اسلامی ایران که از سازماندهی خوبی برخوردار است و اشتیاق قابل تقیری برای تعامل با بخش ورزشی دارا هستند، امضا کند.

رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی تاکید کرد: با امضا این تفاهم نامه سال ۱۴۰۰ سالی خواهد بود که فدراسیون همگانی خدمات تخصصی خود را با افتخار تقدیم خانواده بزرگ ارتش جمهوری اسلامی ایران خواهد کرد.


  • ۱۲:۳۹

  • ۱۴۰۰/۰۳/۰۸

  • ۲۹

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار