ملایی: مسئولان باید از هر تریبونی برای تشویق مردم به ورزش استفاده کنند


رئیس فدراسیون ورزش های همگانی در آیین تقدیر از برترین های لیگ ورزش در خانه شهرستان گلهبار گفت: مسئولان و ائمه جمعه باید از هر تریبونی برای تشویق مردم به ورزش استفاده کنند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،  آيين اختتاميه ليگ «ورزش در خانه» شهرستان گلبهارروز جمعه 17 بهمن ماه با حضور افشین ملایی رئیس فدراسیون، آذین ساکی نایب رئیس، تاج بخش مسئول کمیته فرهنگی و مسئولیت اجتماعی فدراسیون و امیر رضا آذریان رئیس هیات ورزش های همگانی خراسان رضوی در سالن اجتماعات شرکت عمران گلبهار برگزار شد. 

در این مراسم که حجت الاسلامی غلامی امام جمعه گلبهار، فرماندار، رئیس هیات ورزش همگانی و مسئولان شرکت عمران این شهرستان حضور داشتند از نفرات برتر لیگ ورزش در خانه با اهدا لوح و هدیه نقدی تقدیر شد. 

افشین ملایی در این مراسم طی سخنان از شهر گلبهار به عنوان یکی از شهرهای فعال در ورزش همگانی نام برد و گفت: برگزاری دو همایش پیاده روی صبح و نشاط که رکورد تعداد حضور شرکت کنندگان در کشور را به خود اختصاص داده است نشان می دهد که این شهر می تواند به یکی از شهرهای فعال کشور در این حوزه تبدیل شود. 

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با تاکید بر اینکه باید زیر ساخت های ورزش برای شرایط سنی مختلف در نظر گرفته شود گفت: این زیرساخت ها باید بر اساس نیازها توسعه پیدا کند. باید میزان مشارکت مردم در ورزش همگانی ارزیابی و پایش شود و سپس بر اساس اطلاعات آن زیر ساخت ها متناسب به گروه های مخاطب توسعه پیدا کند. 

ملایی ادامه داد: مسئولان و امام جمعه محترم گلهبار باید از هر فرصت و از هر تریبونی برای تشویق مردم به ورزش استفاده کنند.

وی با بیان این که گلبهار می تواند یکی از شهرهای فعال ورزش همگانی کشور باشد خاطرنشان کرد: شهر فعال شهری است که از ورزش شهروندان حمایت می کند و زمینه را برای ورزش آنها فراهم می کند. تاکون ۲۲ کشور در سطح کشور در طرح شهر فعال قرار گرفته اند.


  • ۱۲:۵۶

  • ۱۳۹۹/۱۱/۱۸

  • ۲۶

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار