منتظر جشنواره رباتیک و رادیوکنترل باشید

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان جلسه تخصصی این کمیته با مدیر تفریحی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان برگزار شد.

در این دیدار آقای ماه آورپور مدیر تفریحی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان و آقایان محمد مهدی کاظمی رییس ، سید محمود فخری مسول گروه بازیهای رباتیک و امید ترکان مسول گروه بازی های رادیوکنترل کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک استان اصفهان حضور داشتند.

در ابتدا رئیس کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک استان به معرفی کمیته و برنامه های آن پرداخت و گفت:پیرو جلسه با مدیرعامل سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان جناب آقای مهندس بقایی و استقبال ایشان و تاکید جهت برگزاری جلسه تخصصی با مدیر تفریحی سازمان جهت برگزاری جشنواره های تفریحی و برنامه های مشترک ، امیدواریم در این جلسات بتوانیم به نتایج مثبتی در راستای اجرای برنامه های تفریحی جذاب و جدید برای همشهریان برسیم.

در ادامه آقایان فخری و ترکان طرح های خود را ارائه و آمادگی خود را جهت همکاری های مشترک اعلام کردند.

آقای ماه آورپور ضمن تشکر از فعالیت های این کمیته گفت: مجموعه مدیریت تفریحی سازمان نیز به دنبال برگزاری جشنواره ها و برنامه های جذاب تفریحی است که با توجه به دارا بودن پتانسیل بسیار خوب مراکز تفریحی در سطح شهر مانند : باغ جوان ، باغ فدک ، ناژوان ، پارک صفه ، مجموعه های باغ بانوان و …. امکان برگزاری چنین جشنواره هایی برای عموم شهروندان می باشد و در این راستا برنامه هایی نیز درحال برگزاری است مانند جشنواره ابر و بازیهای فکری است

وی دو راهکار همکاری فی مابین سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری و کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک استان اصفهان را بیان نمودند: اول اینکه فضایی از مراکز تحت پوشش را به صورت اجاره ای در اختیار کمیته قراردهند و دوم اینکه جشنواره ها و برنامه های جذاب مانند جشنواره بازیهای رباتیک ، ماشین های کنترلی و …. به صورت مشترک برگزار نمایند.

رئیس کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک استان اصفهان آمادگی این کمیته را با توجه به حضور بهترین های کشور در راس گروه های زیرمجموعه کمیته از لحاظ فنی و تجربی و اجرایی، جهت مشاوره و اجرای برنامه های تفریحی و راه اندازی مجموعه ها و فضاهای تفریحی بازیهای رباتیک و رادیوکنترل در فضاهای مربوط به سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اعلام نمود.

در پایان مقرر شد تا پایان تیرماه کمیته بازی ها و ورزش های الکترونیک استان اصفهان طرح نامه اجرایی و برنامه های پیشنهادی خود را آماده نموده و در جلسه بعدی با آقای ماه آورپور برنامه ریزی لازم جهت اجرای برنامه های مشترک صورت پذیرد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار