منیر قهرمانی: پویش آماده باش، پویش تغییر ذائقه و مصرف رسانه ای است


مسئول انجمن کار با دستگاه فدراسیون ورزش‌های همگانی: پویش آماده باش در حقیقت پویش تغییر سبک زندگی است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، منیر قهرمانی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، گفت: پویش آماده باش در حقیقت پویش تغییر سبک زندگی است و با برنامه‌های مدون و برنامه ریزی شده مسئولان گامی موثر در پوشش ورزش در خانه برداشته اند.
مسئول انجمن کار با دستگاه فدراسیون ورزش‌های همگانی افزود: انجمن کار با ابزار و دستگاه در این پویش با همه امکاناتش به خصوص در فضای مجازی با تولید محتوا و چگونگی استفاده از ابزار ساده در خانه با این پویش همراه بود.
وی گفت: یکی از فواید این پویش استفاده درست از فضای مجازی توسط خانواده‌ها بود که تغییر نگرش بزرگی را در خانه‌ها ایجاد کرد، پویش ورزش در خانه را با در نظر گرفتن آمادگی هر فرد در خانه نهادینه کرد تا اعضای یک خانواده متناسب با میزان سطح آمادگی جسمانی خود از ابزار داخل منزل برای ورزش کردن استفاده کنند.
وی ادامه داد: روش‌های تمرینی بسیاری تحت پوشش فدراسیون ورزش‌های همگانی است که منجر به ارتقاء سطح سلامت و تندرستی و هم در بعد مهارتی افراد می‌شود، این پویش نشان داد که ظرفیت فدراسیون ورزش‌های همگانی بسیار بالا و مستلزم حمایت بی شائبه وزارت ورزش و جوانان از این فدراسیون است.


  • ۱۶:۴۹

  • ۱۳۹۹/۰۶/۲۹

  • ۲۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار