مهلت ثبت نام بازی های الکترونیک جام ولی عصر تمدیدشد

رئیس کمیته بازیهای الکترونیکی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان خبر از تمدید مهلت ثبت نام جام بازی های الکترونیک (جام ولیعصر) داد و گفت:مهلت ثبت نام  این دوره از رقابت ها تا روز ۱۶ خرداد بود که به دلیل استقبال مطلوب این زمان تا ۲۳ خردادماه تمدید شده است وزمان قرعه کشی روز ۲۵ خردادماه می باشد. علاقمندان می توانند برای ثبت نام به سایت(ورزشهای همگانی استان اصفهان)مراجعه کنند.

محمد مهدی کاظمی ادامه داد:کمیته بازی های الکترونیکی از چهار بخش رباتیک،کنسول،بازی های کنترلی و بازی های رایانه ایی تشکیل شده است و ما قصد داریم اولین دوره مسابقات بازیهای رایانه ای استان اصفهان انتخابی تیم استان با عنوان جام ولیعصر را در روزهای ۲۶ تا ۲۹ خردادماه در دهه مهدویت برگزار کنیم.

کاظمی اظهار کرد: در پایان این رقابت ها مراسم اختتامیه ای با حضور مسئولان فدراسیون ورزشهای همگانی و مسئولان استانی برگزار خواهد شد که در صدد هستیم با برگزاری شکیل این رقابت ها و مراسم اختتامیه،میزبانی مسابقات کشوری را در شهریور به عهده بگیریم.

وی به رقابتهای بازیهای رایانه ای جام رسانه ها ویژه آقایان اشاره کرد و افزود:در کنار اولین دوره مسابقات بازیهای رایانه ای استان اصفهان رقابتهای بازیهای رایانه ای جام رسانه ها ویژه آقایان خبرنگار و عکاس استان برگزار می شود که عزیزان علاقه مند می توانند برای ثبت نام با پژمان سلطانی مسئول ورزش خبرنگاران و عکاسان ورزشی استان اصفهان تماس بگیرند.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار