موسوی: زنان بیشترین مخاطبان ورزش همگانی هستند / ‏‬ورزش باید در خانواده‌ها نهادینه شود


مدیر کل دفتر هماهنگی و نظارت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: با توجه به اینکه زنان و دختران بیشترین مخاطبان ورزش همگانی هستند باید برای این بخش برنامه‌های ویژه ای اجرایی شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، نخستین گردهمایی نواب رئیس بانوان هیات‌های استانی فدراسیون ورزشهای همگانی با حضور رئیس، نواب رئیس و مسئولان فدراسیون روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۸ و ۹ بهمن) به میزبانی جزیره قشم برگزار شد.

زهرا موسوی در این گردهمایی گفت: امروز در شرایطی قرار گرفتیم که فشارهای روانی و استرس ناشی از کرونا باعث تشدید کم تحرکی شده است. خوشبختانه فدراسیون ورزشهای همگانی توانسته با پویش‌های مختلف و برنامه‌های عملیاتی که ابداع کرده‌، جامعه را پویاتر کند و شاهد اتفاقات خوبی در این حوزه هستیم.

وی ادامه داد: زنان و دختران ما بیشترین مخاطبان ورزش همگانی هستند. برای همین باید تلاش کنیم در میزان شادی و سلامتی آنها تاثیرگذار باشیم. مادران ستون خانواده هستند که به همین دلیل باید بتوانیم فرهنگ ورزش در خانواده را نهادینه کنیم.

موسوی خاطرنشان کرد: معاون توسعه ورزش بانوان طرح‌هایی را در نظر گرفته است که یکی از آنها طرح اصلاح ساختار قامتی است که تلاش کرده‌ایم با همکاری فدراسیون ورزشهای همگانی این طرح را توسط استان‌ها و هیات‌های همگانی اجرا کنیم.

مدیر کل محترم دفتر هماهنگی و نظارت ورزش بانوان ابراز امیدواری کرد که همه نهادها و سازمان ها با برنامه و اهدافی مشترک در جهت رفع کم تحرکی بانوان گام بردارند.


  • ۱۱:۵۶

  • ۱۳۹۹/۱۱/۰۹

  • ۲۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار