میترا روحی: مسابقات قهرمانی کشور طناب زنی به صورت مجازی برگزار می شود


رئیس انجمن طناب زنی فدراسیون ورزش های همگانی از برگزاری مسابقات قهرمانی کشور طناب زنی، انتخابی تیم ملی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، روحی با اشاره به دگردیسی رویداد های ورزشی در اثر پاندمی کوید ۱۹ اظهار داشت: تمامی رویدادهای ورزشی و تمامی آئین های افتتاحیه و اختتامیه در حال گذار به فضای مجازی اند. امسال نیز مسابقات جهانی طناب زنی به دلیل شیوع ویروس کرونا  لغو و مقرر گردید که مسابقات بصورت مجازی برگزار گردد.

رئیس انجمن طناب زنی ضمن تقدیر از حمایت های فدراسیون ورزش های همگانی از انجمن طناب زنی بیان داشت: با توجه به شرایط موجود و جلسه ای که با حضور نایب رئیس فدراسیون و ریاست سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی برگزار گردید، نحوه برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در ۲ مرحله استانی و کشوری مورد تایید قرار گرفت. مرحله اول مسابقات در اسفندماه ۱۳۹۹ در استانها بصورت مجازی برگزار و ۱۱ استان نتایج مسابقات را با معرفی ۱۰۵ ورزشکار برتر به فدراسیون ارسال نمودند.
 وی افزود: مرحله دوم مسابقات کشوری نیز به این استانها اعلام گردیده است که ورزشکاران منتخب آنها بصورت مجازی در این مرحله به رقابت با یکدیگر بپردازند که هم اکنون در حال برگزاری آن هستیم . قضاوت این دوره از مسابقات بر عهده 10 نفر از داوران مجرب انجمن است.

وی در پایان، پیرامون مشارکت در طرح ملی نشاط  فدراسیون اظهار داشت: دوره کرونا فرصت خوبی بود تا پتانسیل ورزشهای همگانی بر همه آشکار شود. خوشبختانه این طرح با مدیریت دکتر آرازشی و برنامه ریزی های انجام شده در رشته های طناب زنی مجازی، دوچرخه سواری الکترونیکی، کراس ترینینگ در 3 دوره 1 هفته ای برگزار می گردد که با استقبال بسیار خوبی در طناب زنی روبرو گردیده است. امید است با اجرای این طرح، مشارکت کنندگان در این رویداد به خانواده بزرگ طناب زنی بپیوندند و از این رشته مفرح، جذاب و مقرون به صرفه در جهت ارتقا سلامتی خود استفاده نمایند. 

انتهای پیام/


  • ۱۱:۵۵

  • ۱۴۰۰/۰۲/۱۶

  • ۱۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار