میرجلیلی: از ایده فدراسیون همگانی در برگزاری کنگره «شهدای مربی» استقبال می‌کنیم


رئیس سازمان بسیج ورزشکاران با استقبال از ایده فدراسیون ورزشهای همگانی در برگزاری کنگره ۳۱۳ «شهید مربی» گفت: فدراسیون ورزش های همگانی در‌ فعالیت های فرهنگی پیش قدم است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، مهدی میرجلیلی که در محل فدراسیون همگانی با افشین ملایی دیدار و گفتگو کرد، با اشاره به ایده برگزاری کنگره بزرگداشت ۳۱۳ «شهید مربی» توسط فدراسیون ورزشهای همگانی از اقدامات فرهنگی این فدراسیون تقدیر کرد.

رئیس سازمان بسیج ورزشکاران با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ شهادت در جامعه ورزش و مأنوس سازی آنها با شهدا افزود: به دنبال برگزاری کنگره بزرگداشت ۵۰۰۰ شهید ورزشکار در سال ۱۴۰۰ با مشارکت فدراسیون های ورزشی هستیم و از ایده برگزاری کنگره بزرگداشت «شهدای مربی» توسط فدراسیون ورزش های همگانی استقبال می کنیم.

میرجلیلی در ادامه از تشکیل ستاد بزرگداشت این کنگره خبر داد و افزود: خوشبختانه فدراسیون ورزش های همگانی در‌ فعالیت های فرهنگی پیش قدم است و قطعا با استفاده از ظرفیت هیات های استانی و انجمن ها و کمیته های تحت پوشش خود می تواند گامی موثر در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بردارد.

افشین ملایی هم با تقدیر از حمایت های سازمان بسیج ورزشکاران از برنامه های فرهنگی فدراسیون ورزش های همگانی افزود: هر چقدر در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کار کنیم کم است و خوشحالیم که برای اولین بار به همت جامعه بزرگ ورزش همگانی کشور، گامی‌ در جهت بزرگداشت شهدای مربی بر می داریم.


  • ۱۳:۳۵

  • ۱۴۰۰/۰۲/۰۵

  • ۲۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار