میزبانی اصفهان در دوره های آموزشی قابل مقایسه نیست


مدرس بین المللی فدراسیون جهانی ورزش های همگانی در مراسم اختتامیه چهارمین دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی که به میزبانی اصفهان در تالار امیر کبیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار شد گفت: باید از همه کسانی که سهم بزرگی در برگزاری چهارمین دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی داشتند تشکر کنم زیرا این دوره بسیار عالی بود بطوریکه نمی توان با دوره های قبلی آن را مقایسه کرد.

دکتر پیتر کاپوستین ادامه داد:من از این خوشحالم که شرکت کنندگان این دوره ترکیبی از دو گروه خانم و آقا و از همه نسل ها بودند که از سراسر کشور ایران به اصفهان آمده بودند. از این بابت از خدای بزرگ تشکر می کنم . چراکه آنچه برای من در زندگی اهمیت دارد دوستانی است که توانسته ام در سراسر جهان پیدا کنم. من همراه خود این دوستی را از اینجا به کشورم آلمان می برم و برای خانواده ام توضیح می دهم که در اصفهان چه دوستان خوبی پیدا کرده ام.

وی در پایان از دکتر فروغی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان، فدراسیون ورزش های همگانی ایران، هیات ورزش های همگانی استان اصفهان و شرکت کنندگان در چهارمین دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی برای برگزاری این دوره تشکر کرد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار