نشان سفیر ورزش همگانی کشور به حجت الاسلام آل هاشم اهدا شد

نشان سفیر ورزش همگانی کشور به حجت الاسلام آل هاشم اهدا شد

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور با نماینده ولی فقیه در آذربایجانشرقی، دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور در سفر خود به استان آذربایجانشرقی و بعد از حضور در مجمع عمومی سالیانه هیات استان، با حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز دیدار و گفتگو کرد.
مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور در سفر خود به استان آذربایجانشرقی و بعد از حضور در مجمع عمومی سالیانه هیات استان، با حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز دیدار و گفتگو کرد.
رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور در این دیدار، به نقش بی بدیل حجت الاسلام آل هاشم در ترویج ورزش همگانی اشاره کرده، گفت: حاج آقا آل هاشم با حضور خود در همایش‌های پیاده روی و کوهروی استان الگوی خوبی در سطح کشور می باشد که این امر مایه فخر جامعه ورزشی کشور است.
وی ادامه داد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری به توسعه ورزش همگانی در بین آحاد جامعه، حضور علمای دینی در بین شرکت کنندگان در همایش‌های پیاده روی موجب گرایش بیشتر مردم به این مقوله می شود. حجت الاسلام آل هاشم نیز، با تاکید بر ایجاد شور و نشاط اجماعی از طریق ورزش در سطح جامعه، بر ورزش رایگان و کم هزینه در محلات حاشیه نشین و کمتر توسعه یافته اشاره کرد.

وی افزود: توجه ویژه به شهرهای کم جمعیت و کم برخوردار نیز در ترویج ورزش‌های همگانی موثر است که از فدراسیون و هیأت استان انتظار می رود در این رابطه کوشا باشند. در آخر، مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور نشان سفیر ورزش همگانی این فدراسیون را به حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز اهدا کرد.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار