نشست سه جانبه رئیس فدراسیون ورزش های همگانی، نمایندگان باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان و رئیس انجمن آمادگی جسمانی


نشست مشترک افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با نمایندگان باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان و فرخ کیا رئیس انجمن آمادگی جسمانی در راستای توسعه ورزش همگانی و گسترش آمادگی‌ جسمانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از انجمن آمادگی جسمانی کشور، یکشنبه ۱۹ بهمن ماه ۹۹ دیدار نمایندگان باشگاه فرهنگی، ورزشی گل گهر سیرجان با افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی ، آذین ساکی نایب رئیس فدراسیون و فرخ کیا رئیس انجمن آمادگی جسمانی کشور در فدراسیون برگزار شد 
 ملایی در رابطه با همکاری گل گهر سیرجان اظهار داشت: تعامل بسیار خوبی را در امر توسعه ورزش های همگانی برنامه ریزی کردیم. تلاش های بسیار گسترده ای همراه با روش های جدید را اتخاذ کردیم  این فدراسیون ظرفیت و توانایی های بسیار خوبی را در امر توسعه‌ ورزش همگانی و برگزاری دورهای مربیگری را دارد و می توانیم در یک تعامل دو جانبه از این ظرفیت ها در جهت ارتقاء آمادگی جسمانی کارکنان مجموعه گل گهر استفاده کنیم و بازاریابی اجتماعی یکی از کارهای مهمی است که در راستای توسعه ورزش، زندگی نوین و فعال در مجموعه گل گهر که باعث نشاط و شادمانی است 

در ادامه فرخ کیا با اشاره به اینکه  می توانیم با برکزاری دوره های مربیگری و برگزاری مسابقات با جدیدترین متد روز دنیا ارزش ها به این رشته بپردازیم و در مسابقات مختلف در رشته های زیر مجموعه فدراسیون بدنسازی می توانیم آمادگی، اقتدار و توانمندی آمادگی جسمانی را نیز نشان دهیم.
ملایی در پایان خاطرنشان کرد: ورزشهای همگانی در جامعه امروزی در دوران سخت کرونا ویروس که معضل جهانی توانسته با برگزاری دورهای و چالش های ورزشی امر بسیار مهم و اثر گذار در جامعه گذاشته است. امیدوارم بتوانیم با این روندی که در پیش گرفتیم موفق باشیم.
و در  پایان طی احکام جداگانه از سوی دکتر فرخ کیا رئیس انجمن آمادگی جسمانی ایران سرکار خانم ها پیش بین به عنوان رئیس کمیته باشگاه های فرهنگی، ورزشی  انجمن آمادگی جسمانی ایران و مریم جهان نجاتی مربی تیم ملی فوتبال بانوان به عنوان نایب رئیس کمیته باشگاه های فرهنگی‌، ورزشی انجمن آمادگی جسمانی ایران منصوب گردیدند.

 

انتهای پیام/


  • ۰۹:۳۴

  • ۱۳۹۹/۱۱/۲۰

  • ۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار