نشست فعالان حوزه بازی و ورزش استان تهران برگزار شد

نشست فعالان حوزه بازی و ورزش استان تهران برگزار شد

نشست فعالان حوزه بازی و ورزش استان تهران توسط کمیته بازی و ورزش هیات ورزش های همگانی استان تهران به میزبانی پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، این نشست توسط کمیته بازی و ورزش هیات ورزش های همگانی استان تهران به میزبانی پژوهشگاه علوم ورزشی وزارت علوم روز شنبه ساعت ۱۴ تا ۱۶ با هدف تقویت و هدفمندسازی فعالیت مربیان بازی و ورزش استان تهران و بهره مندی از ظرفیت های اجرایی و علمی آنها در برنامه های کمیته برگزار گردید.

دکتر امین غلامی ریس کمیته در خصوص فعالیت های انجام شده در هفته ملی کودک مانند شرکت فعال در جشنواره کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، برنامه ریزی و اجرای پویش خیرخواهانه توپ من ، توپ تو گزارشی را ارایه داد و سپس حاظرین در خصوص فعالیت های خود در حوزه بازی و ورزش کودکان و فرصت ها و موانع و چالش های فعالیت به بحث پرداختند.
سپس آقای دکتر صالح رفیعی ریس انجمن بازی ها و ورزش کودکان فدراسیون ورزش های همگانی در خصوص برنامه های پیش روی انجمن و لزوم همکاری و همدلی فعالین در استان های مختلف مطالبی را عنوان کرد. در انتها از علاقه مندان دعوت شد در صورت تمایل برای فعالیت در بخش های زیر مجموعه کمیته بازی و ورزش استان تهران مانند آموزش، پژوهش، برگزاری رویداد،روابط عمومی اعلام آمادگی کنند.

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار