نشست مشترک رئیس کمیته ورزش پیشکسوتان با مدیر عامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی


صادق شیرزاد رئیس کمیته ورزش پیشکسوتان فدراسیون از حمایت های همه جانبه دکتر ابطحی مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ بعد از ظهر امروز، صادق شیرزاد رئیس کمیته ورزش پیشکسوتان فدراسیون ورزش های همگانی از خدمات و حمایت های همه جانبه دکتر ابطحی مدیر عامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی در احداث خانه ورزش پیشکسوتان، زدن کلنگ خانه ورزش پیشکسوتان در مشهد مقدس و همچنین تعامل موثر با پیشکسوتان ورزش کشور تقدیر بعمل آورد. 
دکتر ابطحی مدیر عامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی در این دیدار بیان داشت: پیشکسوتان ورزشی تندیس سبک زندگی سالم اند و سبک زندگی آنها برای نسل کم تحرک امروز باید الگو باشد.
صادق شیرزاد رئیس کمیته ورزش پیشکسوتان فدراسیون ورزش های همگانی ضمن بی سابقه خواندن اقدامات صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی یادآور شد:‌ احداث خانه ورزش پیشکسوتان امری بی نظیر در تاریخ ورزش کشور است و این نشان از حمایت علمی و عملی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی است. 
شیرزاد در خاتمه بیان داشت: زنده کردن یاد نام آوران رشته های ورزشی در هر فصل از سال از دیگر خدمات مثال زدنی صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی است که نقش مهمی در جذب نوجوانان و جوانان به رشته های گوناگون  ورزشی را دارد. 

انتهای پیام/


  • ۱۴:۴۷

  • ۱۴۰۰/۰۳/۱۰

  • ۱۸

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار