نشست مشترک ملایی و بنی تمیم با محوریت برنامه های سال ۱۴۰۰ برگزار شد


نشست مشترک افشین ملایی؛ رییس فدراسیون ورزش های همگانی و حمید بنی تمیم؛ مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی با محوریت بررسی برنامه ها و طرح های محوری حوزه همگانی در سال ۱۴۰۰ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی؛ حمید بنی تمیم؛ مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان در این دیدار گفت: سیاست ما در دفتر توسعه ورزش همگانی، هم افزایی و استفاده از ظرفیت فدراسیون ورزش های همگانی و هیأت های استانی این فدراسیون در اجرای طرح های کلان حوزه همگانی در سال ۱۴۰۰ است. 

بنی‌ تمیم افزود: خوشبختانه با پیگیری های معاونت فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و‌ جوانان، اعتبار خوبی برای حوزه  ورزش همگانی در‌ سال ۱۴۰۰ پیش بینی شده است که می توان با یک برنامه ریزی صحیح و بر اساس تفاهم نامه با ادارات کل ورزش و جوانان استان ها، زمینه افزایش اثربخشی برنامه ها و فعالیت های این حوزه را افزایش داد.

افشین ملایی هم‌ با تقدیر از تلاش های دفتر توسعه ورزش همگانی در هم افزایی و جلب مشارکت فدراسیون های ورزشی در اجرای طرح ها و پروژه ها افزود: خوشبختانه طرح ها و پروژه های عملیاتی سال ۱۴۰۰ فدراسیون ورزش های همگانی در قالب یک سند تدوین شده که می تواند مبنای پروژه های محوری کشور در سال جاری هم محسوب شود.

ملایی در ادامه به سامانه ایران فعال اشاره کرد و گفت: سامانه ملی عضویت و مشارکت فدراسیون همگانی تحت عنوان «ایران فعال» به بهره برداری رسیده که می تواند به مبنایی برای رصد فعالیت ها و برنامه ها تبدیل شود.

شایان ذکر است در این نشست رضا شجیع؛ نایب رییس فدراسیون همگانی، محمد رضا فروحی؛ دبیر فدراسیون، آذین ساکی؛ نایب رییس بانوان فدراسیون و کیانی زاده معاون دفتر توسعه ورزش همگانی هم حضور داشتند.

 

انتهای پیام/


  • ۱۷:۵۵

  • ۱۴۰۰/۰۲/۰۸

  • ۱۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار