نشست منطقه ای فدراسیون ورزشهای همگانی در شیراز برگزار می شود

نشست منطقه ای فدراسیون ورزشهای همگانی در شیراز برگزار می شود

مشاور عالی فدراسیون و رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس از برگزاری نشست هم اندیشی منطقه‌ای فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور با حضور رئیس فدراسیون در شیراز خبرداد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ،سیروس پاک ‌فطرت اظهار داشت: این نشست که در واقع به عنوان نشست هم اندیشی فدراسیون ورزش‌های همگانی و هیئت‌های استانی منطقه 9 کشور محسوب می‌شود، روز چهارشنبه 14 شهریورماه سال جاری با حضور امیرمجدآرا رئیس، کمانه نایب رئیس و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: در این نشست روسای هیئت‌ ورزش‌های همگانی استان‌های فارس، چهارمحال و بختیاری، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد نیز حضور دارند و به بررسی برنامه‌های سال 97 فدراسیون می‌پردازند.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس گفت: همچنین در این هم اندیشی که یک روزه است و بر اساس طرح آمایش سرزمینی شکل گرفته، سند تحول، تعالی و آینده‌نگری فدراسیون ورزش‌های همگانی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

پاک‌فطرت همچنین از برگزاری پیاده‌روی عصرگاهی با حضور رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی خبرداد و افزود: این پیاده‌روی نیز ساعت 19 عصر روز سه‌شنبه 13 شهریور 97 در محل پیاده‌راه سلامت شیراز از سمت پل معالی‌آباد آغاز می‌شود.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی فارس گفت: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته اعضای هیئت رئیسه فدراسیون ورزش‌های همگانی علاوه بر شرکت در مراسم پیاده‌روی عصرگاهی که با حضور شهروندان شیرازی برگزار می‌شود از پیاده‌ راه سلامت شیراز که یکی از پیاده‌ راه‌های مطرح کشور است بازدید می‌کنند.

انتهای پیام/

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار