نشست هم اندیشی نایب رئیسان بانوان شهرستانهای هیئت ورزشهای همگانی استان یزد برگزار شد

نشست هم اندیشی نایب رئیسان بانوان شهرستانهای هیئت ورزشهای همگانی استان یزد برگزار شد

&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; نشست هم اندیشی نایب رئیسان بانوان شهرستانهای هیئت ورزشهای همگانی استان یزد با حضور امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان یزد با هدف برنامه ریزی برای برگزاری برنامه های هفته دولت سال ۹۷ در محل این هیئت برگزار شد.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در ابتدای این نشست امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان در سخنانی با تاکید بر اراده هیئت استان برای گسترش ورزش بانوان در شهرستان های استان ادامه داد: هیئت ورزشهای همگانی استان یزد با الگو قرار دادن شعار فدراسیون ورزشهای همگانی با عنوان «مادران عمود خیمه ورزش های همگانی کشور هستند» در سال گذشته و سال جاری سعی داشته با برگزاری برنامه های متنوع در سطح استان، ورزش را بین بانوان بیشتر گسترش دهد، تا نیمی از جامعه به ورزش گرویده شوند.
وی ادامه داد: رشد ورزش بین مادران، به عنوان مدیران خانواده می تواند باعث شود تا دیگر اعضای خانواده نیز ورزش کنند و تحرک بدنی داشته باشند.
ضحت مند در بخش دیگری از سخنانش بر هر چه با شکوه تر برگزار شدن برنامه های هفته دولت تاکید کرد.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در ادامه این نشست مائده سعیدی، نایب رئیس بانوان هیئت ورزشهای همگانی استان نیز در سخنانی با ارائه گزارشی از برنامه های انجام شده هیئت در سال جاری ادامه داد: بانوان در سال گذشته و امسال به عنوان رکن فعالیت هیئت استان معرفی شده اند، به گونه که گاها بیش از نیمی از همایشها و جشنواره های ورزش همگانی مربوط به بانوان و دختران است.
وی ادامه داد: ما اکنون بیشترین درخواست متقاضی دوره های مربیگری را از بانوان یزدی داریم که این به معنی رشد ورزش بین بانوان است.
سعیدی همچنین با اشاره به پیش رو بودن هفته دولت، ادامه داد: هیئت ورزشهای همگانی استان یزد امسال، نیز به مانند سالهای گذشته برنامه های جامعی را تدارک دیده است که امیدواریم با مشارکت هیئت های ورزش همگانی در شهرستانهای استان یزد بتوانیم این برنامه ها را به بهترین نحو ممکن اجرایی کنیم

در ادامه این نشست نواب رئیس بانوان شهرستانهای یزد در سخنانی مشکلات، برنامه ها و نظرهای خود را ارائه نمودند.

** برگزاری جلسه هم اندیشی و معرفی اعضای کمیته بازیها و ورزش کودکان هیئت ورزشهای همگانی استان یزد&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹;
جلسه هم اندیشی و معرفی اعضای کمیته بازیها و ورزش کودکان هیئت ورزشهای همگانی استان یزد در محل این هیئت برگزار شد. در ابتدای این نشست که با حضور امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان یزد و یوسف صباغ، رئیس کمیته بازها و ورزش کودکان و دیگر اعضای این کمیته برگزار شد، امیرعظیم صحت مند در سخنانی با اشاره به نقش مهم بازی و ورزش در رشد فکری و جسمی کودکان ادامه داد: کمیته بازیها و ورزش کودکان هیئت ورزشهای همگانی می تواند نقش بسزایی در معرفی بازیها و همچنین سوق دادن کودکان به ورزش داشته باشد به گونه ای که در دنیایی که کودکان با بازیهای مجازی و بی تحرکی روبرو هستند، آنها را به حرکت وا دارد.
صحت مند ادامه داد: کمیته بازیها و ورزش کودکان یکی از مهمترین کمیته های ورزش های همگانی است، زیرا فرهنگ و علاقه به ورزش را باید از کودکی در شهروندان جاری کنیم تا ضمن رشد بهتر نونهالان در دوران بزرگ سالی نیز مردان و زنان ورزشکار و شادابی را شاهد باشیم.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در ادامه این جلسه یوسف صباغ، مسئول کمیته بازیها و ورزش کودکان نیز در سخنانی با اشاره به اراده این کمیته برای فعالیت بیشتر برای کودکان و نوجوانان برنامه های این کمیته را شرح داد.
&#۱۱۰۹۳;&#۶۵۰۳۹; در پایان طی احکامی فاطمه ملک زاده به عنوان دبیر، زهره رنگچیان، نایب رئیس بانوان، سمیرا زارع، مسئول کمیته آموزش و پژوهش، قاسم زارع، مسئول کمیته مسابقات، سیدحسام طباطبایی، مسئول روابط عمومی، عمادکرمی نیز به عنوان مسئول امور مالی کمیته احکام خود را دریافت نمودند

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار