نشست و هم اندیشی در راستای پیشبرد اهداف هیات همگانی استان تهران


نشست و هم اندیشی سرپرست فدراسیون ورزشهای همگانی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، رییس سازمان ورزش شهرداری تهران با دکتر شجاع پوریان و دیگر مسئولین هیات استان در خصوص پیشبرد اهداف این هیات در سالن کنفرانس اداره ورزش و جوانان شمالشرق تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، در ابتدای  این جلسه مریم محمدیان دبیر هیات ورزشهای همگانی استان تهران گزارشی را از عملکرد سال 97 و همچنین رویکردهای هیات استان ارائه نمود و ولی الله شجاع پوریان رییس هیات ورزشهای همگانی استان از برنامه های آتی هیات استان سخن گفت و افزود: ما امیدواریم با همکاری فدراسیون، اداره ورزش و جوانان و سازمان ورزش شهرداری تهران با تعاملات خوب و سازنده ای که از گذشته تابه امروز با این عزیزان داشتیم  ورزش همگانی را ارتقا داده  و به اهداف بلند مدت خود در این زمینه برسیم و شاهد آن باشیم که همه شهروندان استان تهران ورزش همگانی می کنند.

درادامه رضا گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه باید سرانه ورزشی استان تهران را مشخص نماییم افزود: ما در سال ۹۷ برنامه سند چشم انداز استان تهران را به تصویب رساندیم و طبق آن باید تا سال ۱۴۰۴ ، ۲۵ درصد مردم استان تهران ورزش همگانی کنند.

وی گفت: در هیات ورزشهای همگانی استان تهران با وجود دکتر شجاع پوریان نظم و ثبات خوبی برقرار است و برای رسیدن به اهداف بلند مدت ورزش همگانی باید آموزش را بهتر کنیم و از حداقل برنامه ها حداکثر بهره برداری ها را ببریم. ورزش استان تهران زمانی موفق می شود که همه شهروندان در پارکها حضور داشته باشند.

دکتر افشین ملایی سرپرست فدراسیون ورزشهای همگانی نیز با تاکید برآنکه برنامه های که تا کنون درخصو ص ورزشهای همگانی انجام شده است کم و کافی نیست گفت: باید با استفاده از کارشناسان ورزشی و  برنامه ریزی های علمی و تخصصی که انجام می دهیم مردم را به سمت ورزش همگانی ترغیب نماییم.

سرپرست فدراسیون ورزشهای همگانی بیان کرد: ما باید از شهروندان نظر سنجی کرده و از طریق دانشگاه ها با جوانان تعامل داشته باشیم و بدانیم کدام ورزش را تمایل دارند که انجام دهند و شرکت کنند ما باید تحصیلکرده های جدید ورزشی را به چرخه کاری خود اضافه نماییم و با متد علمی جدید ورزشی پیش ببریم.

ملایی خاطر نشان کرد: امیدوارم این جلسات ماهانه تکرار شود و فدراسیون ،اداره کل ورزش و جوانان ، سازمان ورزش شهرداری تهران در کنار هیات ورزشهای همگانی استان با انجام پروژه های جدید ورزشی و رفتاری مردم را به ورزش تشویق نماییم و شهروندان این حس را داشته باشند که ما با آنها حرف میزنیم  و با آنها تعامل داریم.

دراین جلسه علاوه بر دکتر افشین مولایی سرپرست فدراسیون ورزشهای همگانی، حمید گل محمدی مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، حسین دهقانی سرپرست دبیری فدراسیون، ولی الله شجاع پوریان رییس هیات ورزشهای همگانی استان تهران، مجید رباطی رییس سازمان ورزش شهرداری تهران، دکتر محسن باقریان سرپرست سازمان ورزش های تفریحی و رقابتی مریم محمدیان دبیر هیات همگانی ، میترا روحی نایب رییس بانوان فدراسیون ورزشهای همگانی، دکتر مهرناز جمالی سرپرست آکادمی فدراسیون، محمد صادق حسنی نایب رییس آقایان هیات استان، نرگس معدنی پور نایب رییس بانوان هیات استان نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/


  • ۱۱:۳۳

  • ۱۳۹۸/۰۵/۰۲

  • ۵۴

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار