نصرالله نان بده: لیگ تندرستی از کارآمدترین طرح‌های فدراسیون ورزش همگانی است


رییس هیات ورزشهای همگانی استان مرکزی لیگ تندرستی ایران را طرحی آکادمیک و علمی توصیف کرد و گفت: این لیگ با کمترین هزینه باعث ایجاد پویایی و فعالیت در تمام شهرهای ایران شده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، نصرالله نان بده با بیان این مطلب به اثرات مثبت برگزاری لیگ تندرستی اشاره کرد و گفت: آثار اصلی و واقعی لیگ تندرستی ایران در آینده مشخص خواهد شد.

وی ادامه داد: طراحی لیگ تندرستی ایران بسیار حرفه ای انجام شده و با حداقل هزینه موجب ایجاد پویایی، حرکت و فعالیت در تمام شهرستان های ایران گردیده است.

رییس هیات ورزشهای همگانی استان مرکزی همچنین تصریح نمود : لیگ تندرستی بدون اینکه موجب آسیب دیدگی شود در جهت ایجاد تحرک و پویایی حرکت میکند و بدون شک از بهترین و کارآمد ترین طرح های اجرا شده در ورزش همگانی کشور بوده و آثار مثبت این طرح درسال آینده مشخص خواهد شد.

نان بده همچنين افزود: لیگ تندرستی ایران رويدادي با قابليت مشاركت تمام مردم ايران ميباشد و با افزایش مشارکت مردم در سراسر ایران در اين طرح شاهد مقابله با کم تحرکی و اضافه وزن در کلیه رده های سنی خواهيم بود

وي همچنين ایجاد یک رقابت سالم و سازنده در استان های کشور را داراي اهميت دانست و گفت: نوع طراحي اين ليگ كه با رویکرد جذب مخاطب حداکثری در مدت اجرای طرح همراه ميباشد از اهميت بالايي برخوردار ميباشد كه با اطلاع رسانی و مشارکت کلیه سازمان های مرتبط و هم افزائی دستگاه های تاثیر گذار عضو شورای ورزش همگانی و تقویت و حمایت همه جانبه از این طرح در سراسر کشور آثار مثبت آن به خوبی در آینده نزدیک نمایان خواهد شد.


  • ۰۱:۵۹

  • ۱۳۹۹/۱۱/۲۴

  • ۱۴

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار