نگاه به ورزش همگانی علمی و آکادمیک است


به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان رئیس این هیات در مراسم افتتاحیه چهارمین دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی گفت: هدف اصلی از برگزاری چهارمین دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی افزایش دانش و انتقال تجربیان مدرسین بین المللی به مربیان کشور است تا آنها نیز این دانش وتجربه را در استان ها و شهرهای خود به ورزشکاران منتقل کنند.

امیر نوربخش باقری افزود: تاکید رهبری به توجه ویژه به ورزش همگانی بود. به همین خاطر نگاه به این ورزش به صورت علمی و آکادمیک است و باید مربیان ورزش همگانی آموزش ببینند. دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی در راستای مدیریت و بهبود دانش ورزشی مربیان است تا بتوانیم در خدمت مردم کشورمان باشیم.

وی خاطر نشان کرد: در این دوره ۲ مربی بین المللی از آلمان و هلند و ۴ مربی از کشورمان برای بیش از ۶۰ نفر شرکت کننده در چهارمین دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی تدریس دارند. این دوره از جمعه ۲۶ ازدیبهشت ماه آغاز و تا ۳۱ اردیبهشت ماه ادامه دارد.

امیر باقری ضمن ابراز خرسندی از میزبانی اصفهان در یکی از زیباترین ماه های سال یادآور شد: از فدراسیون ورزش های همگانی کشور به خاطر انتخاب پایتخت تمدن و فرهنگ ایران اسلامی برای میزبانی چهارمین دوره مدیریت و رهبری در ورزش همگانی تشکر می کنم و به همه اساتید و شرکت کنندگان در این دوره خوشام می گویم. امیدورام دوره خوبی باشد و بتواند دانش ورزشی شما عزیزان را ارتقاء دهد و شما نیز با انتقال آنچه در این دوره فرا گرفته اید به رشد دانش ورزش همگانی کشور کمک نمایید.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان اضافه کرد: مجموعه بزرگی دست به دست هم دادند تا بتوانیم این دوره را در اصفهان برگزار نمایید. از دکتر فروغی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان به خاطر دراختیار قرار دادن سالن امیر کبیرو همکارانم در هیات ورزش های همگانی استان اصفهان که تمام تلاش شان ایجاد فضای آرام برای داشتن طیب خاطر شرکت کنندگان در دوره است تشکر می کنم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار