هادیان: طرح ملی نشاط یکی دیگر از طرح‌های نوین، خلاقانه و راهبردی فدراسیون ورزشهای همگانی است


رئیس هیات ورزشهای همگانی سمنان از طرح ملی نشاط به عنوان یکی از طرح های نوین، خلاقانه و راهبری نام برد که تاکنون توسط فدراسیون همگانی اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، همت هادیان با اشاره به اجرای این طرح در ابتدای سال جدید گفت: طرح ملی نشاط یکی دیگر از طرح های نوین خلاقانه و راهبردی فدراسیون ورزش های همگانی است که توسط سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی فدراسیون ارائه شده است.

وی ادامه داد: با توجه به وضعیت جامعه از جهت کم تحرکی ، قرنطینه خانگی و کم شدن فعالیت های بدنی و از همه مهمتر استقبال زیاد کودکان نوجوانان و جوانان و خانواده ها به  ورزشهای  الکترونیک، این طرح یک حرکت خلاقانه و تلفیق فعالیت های بدنی و ورزشهای الکترونیک است که باعث پیشگیری از کم تحرکی، افزایش شور و نشاط اجتماعی و افزایش جامعه هدف به سمت ورزش همگانی خواهد شد.

هادیان در ادامه خاطرنشان کرد: جامعه هدف این طرح بسیار گسترده و متنوع می باشد و قطعاً از تمام اقشار و اصناف خصوصاً نوجوانان و جوانان دانش‌آموزان ، دانشجویان ،ورزشکاران و کارمندان می باشد.

وی به اقدامات صورت گرفته در استان تحت مدیریت خود اشاره کرد و ادامه داد: استان سمنان در ادامه اجرای طرح های ملی ارائه شده از طرف فدراسیون و با هدف اجرای بهتر طرح، ستاد استانی را تشکیل و همچنین ستاد شهرستانی و فعال شدن کمیته های استانی ورزش الکترونیک و کمیته متناظر شهرستانی اقدام نمود و تاکنون سعی کرد با استفاده از توجیه کردن طرح برای کاربران ،استفاده از ظرفیت رسانه ها و فضای مجازی، استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها و دانشجویان و ظرفیت گیم نت ها و تبلیغات مجازی و محیطی بتواند موفقیتی در این طرح حاصل نمایند.

رئیس هیات ورزشهای همگانی استان سمنان خاطرنشان کرد: امیدواریم مردم عزیز استان مثل همیشه و مثل سایر طرح های ملی و پویش ها و کمپین ها ما را در پیشگیری از کم تحرکی ، افزایش فعالیت بدنی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی که هدف اصلی ورزش همگانی است یاری نمایند.

هادیان در پایان گفت: در اینجا لازم است از برنامه ریزی بسیار خوب فدراسیون و خصوصاً جناب آقای دکتر آرازشی ریاست محترم سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی و همکارانشان نهایت سپاسگزاری را داشته باشم.


  • ۱۱:۴۷

  • ۱۴۰۰/۰۱/۰۷

  • ۵۹

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار