هدف ما به روز بودن مربیان آمادگی جسمانی و ایروبیک است

هدف ما به روز بودن مربیان آمادگی جسمانی و ایروبیک است

هدف ما به روز بودن مربیان آمادگی جسمانی و ایروبیک است

در هفته ای که گذشت کمیته آموزش هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با همکاری کمیته آمادگی جسمانی و ایروبیک در اصفهان و شهرستان های مختلف با هدف به روز بودن مربیان این رشته اقدام به برگزاری دوره های آموزشی و بازآموزی کرد.

رئیس کمیته آموزش با اعلام این خبر گفت: ۴دوره مربیگری ایروبیک و آمادگی جسمانی را برای مربیان بانو در نظر گرفتیم که با استقبال خوبی نیز مواجه شد.

رسول پورنعمتی ادامه داد: پنجشنبه ۲۱ آذرماه یک دوره مربیگری شش روزه در رشته ایروبیک را در باشگاه فرهنگی ورزشی پرواز واقع در ۲۲۰ دستگاه هوانیروز شروع کردیم که مدرس آن خانم محمودیه بود.متولی برگزاری این دوره هیات ورزش های همگانی استان اصفهان بود.

وی افزود: دوره توجیهی ایروبیک نیز در همین تاریخ در شهرستان تیران و کروند برگزار شد که مدرس آن خانم زهرا لالی بود و تا بیست و سوم آذر ماه نیز ادامه داشت. در کاشان دوره مربیگری آمادگی جسمانی ویژه بانوان را از ۲۱ آذر ماه آغاز کردیم که با استقبال ۴۰ نفر از بانوان کاشانی همراه بود. مدرس این دوره خانم نی ریزی بودند که روز ۲۴ آذرماه به اتمام رسید.

رئیس کمیته آموزش با بیان اینکه هیات ورزش های همگانی برگزار کنده این دوره ها در اصفهان و سایر شهرستان ها است یادآور شد: در یازدهم آذر ماه مراسم اختتامیه کلاس آمادگی جسمانی برای بانوان برگزار شد. مدرس این دوره خانم رضوان جنتی فر بودند که ۳۵ نفر شرکت کننده در کلاس حضور داشتند. این دوره در ورزشگاه امیریه واقع در شهرک امیر حمزه تشکیل شد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار