هدف ما توسعه ورزش همگانی است

در همایش هم‌اندیشی مدیران تربیت بدنی یگان‌های نظامی و انتظامی استان اصفهان امیرنوربخش باقری رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان و فرمانده پایگاه چهارم رزمی هوانیروز اصفهان گفت: ورزش در نیروهای مسلح جزو مأموریت‌های تصریحی است و بر اساس فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی ورزش در نیروهای مسلح قدرت و پشتوانه بهتری نصیب جمهوری اسلامی ایران می‌کند.

امیر نوربخش باقری اظهار داشت: ایران در منطقه پرتنش خاورمیانه قرار دارد که دارای پارامترهای ثروت در منطقه است و دیوار استوار و محکمی برای حفظ کشورهای اسلامی برابر توطئه استکبار جهانی است. این دیوار دفاعی محکم را جوانان غیوری تشکیل می‌دهند که در نیروهای مسلح سرباز وطن هستند و شادابی و حفظ روحیه آنها به پرداختن به امر ورزش وابسته است.

وی افزود: ما امروز با جنگ فناوری‌ها روبرو هستیم، جنگ در فضای مجازی را در مقابل داریم اما همواره آخرین مرحله رزم جنگ تن به تن است که برای تجهیز خود به منظور مقابله با دشمن همواره می‌بایست آماده باشیم و از سربازان و سردارانی بهره ببریم که توان و انرژی لازم برای ورود به صحنه نبرد را داشته باشند.

امیر باقری با بیان اینکه ورزش در نیروهای مسلح جزو مأموریت‌های تصریحی است تأکید کرد: بر اساس فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی ورزش در نیروهای مسلح قدرت و پشتوانه بهتری نصیب جمهوری اسلامی ایران می‌کند.

فرمانده پایگاه چهارم رزمی هوانیروز اصفهان با اشاره به نحوه آزادسازی خرمشهر در جنگ تحمیلی گفت: ۵۰هزار نیرو، ۲۴شبانه روز مسیری ۱۰۰کیلومتری را پیاده جنگیدند و طی کردند تا به خرمشهر رسیدند. بعد از این پیروزی ملت در خیابان‌ها جشن و شادمانی برپا کردند و می‌بینیم که نظیر این جشن را در زمانی که تیم ملی فوتبال ایران موفق به شکست آمریکا در جام جهانی ۹۸شد و پس از آن به دنبال موفقیت‌های دیگر ورزشی نیز دیده‌ایم.

باقری بیان کرد: بنابراین شاهد هستیم که در جامعه ما پرداختن به ورزش مهم است چرا که نشاط اجتماعی ایجاد می‌کند. هدف ما قهرمان پروری نیست بلکه به دنبال توسعه ورزش همگانی هستیم. در کنار آن استعدادیابی نیز می‌کنیم تا نخبگان را به تیم‌های ملی تزریق کنیم.

ایمنا

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار