هدف ما توسعه گردشگری ورزشی است

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان رئیس این هیات در اولین نشست هم اندیشی مسئولین کمیته های گردشگری –ورزشی و راهنمایان اردوهای گردشگری استان اصفهان گفت:ایران از فضای چهارفصل اقلیمی برخوردار بوده و جاذبه های طبیعی بسیاری دارد که استان اصفهان تبلور چهارفصل بودن کشور و در مرکز جغرافیایی ایران قرار دارد.

امیر نوربخش باقری افزود: طبع ما ایرانی ها همیشه با طبیعت عجین بوده و بیشتر جشن های ملی ما همیشه رنگ و بوی طبیعت داشته است. رشته گردشگری ورزشی نیز از جمله رشته های ورزشی است که با طبیعت گردی همراه است .

وی ادامه داد: اصفهان با داشتن چهار اقلیم هوایی و جاذبه های طبیعی بسیار در شهرستان های سمیرم، ورزنه، و غیره پتانسیل بالایی در گردشگری ورزشی دارد و شرکت های سرمایه گذاری زیادی وجود دارند که در این زمینه سرمایه گذاری کرده اند. برای گردشگری ورزشی نیازمند کمپ های مشخصی هستیم تا گردشگران با خیالی آسوده برای گردشگری ورزشی اقدام کنند.

امیر باقری خاطر نشان کرد:نزدیک به شش سال است که مجوز برای اکیپ های گردشگری صادر نشده است و از همه مسئولین تقاضا دارم که سعی کنیم به گونه ای رفتار نماییم که حالا که امکان صدور مجوز فراهم شده است ، خللی در اجرای برنامه ها و صدور مجوز ها ایجاد نشود.کاری نکینم که راه گردشگری ورزشی بسته شود.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان یادآور شد: هیات همگانی به نوعی با سایر هیات های ورزشی همپوشانی دارد و این تداخل در برنامه سایر هیات ها نیست ،بلکه هدف ما طبیعت گردی، ورزش و تفریح سالم برای مردم است.

وی با بیان اینکه هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با تمام قوا از مهران سلطان الکتابی رئیس کمیته گردشگری ورزشی حمایت می کند تاکید کرد: کمیته گردشگری ورزشی با دوهدف ورزش که ضامن سلامتی مردم است و توسعه گردشگری فعالیت می کند و امیدواریم بتوانیم در این راه به توسعه گردشگری اصفهان و ایران عزیز کمک کنیم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار