هدف ما معرفی کمیته ورزش و بازی های الکترونیک است

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان کمیته ورزش و بازی های الکترونیک این هیات با همکاری جام دیجیتال در جشنواره فروش رایانه و تجهیزات دیجیتال شرکت کرده است.

رئیس کمیته ورزش و بازی های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با بیان اینکه این برای اولین بار است که یک کمیته ورزش و بازی های الکترونیک در نمایشگاه حضور پیدا می کند گفت: تاکنون هیچ کمیته ای در سطح کشور در نمایشگاه حضور نداشته است . ما با هدف معرفی این کمیته که زیر مجموعه هیات ورزش های همگانی استان و زیر نظر فدراسیون ورزش های همگانی فعالیت می کند با همکاری جام دیجیتال در جشنواره فروش رایانه و تجهیزات دیجیتال حضور پیدا کردیم.

محمد مهدی کاظمی ادامه داد: تلاش کردیم تا با توزیع بروشور و تراکت در نمایشگاه مردم را با کمیته ورزش و بازی های آشنا کنیم. خیلی ها نمی دانند ما زیر مجموعه فدراسیون ورزش های همگانی هستیم. ما گروه های رباتیک، کنسول، رادیو کنترل و بازی های رایانه ای داریم که مسئول همه آنها از نخبگان خود در این رشته ها هستند.

وی با بیان اینکه استقبال خوبی از غرفه جام دیجیتال شده است خاطرنشان کرد: در طول مدتی که نمایشگاه برپاست اقدام به عضوگیری از بانوان مستعد و علاقمند به بازی های الکترونکی کرده ایم و می توان گفت بسیاری از بازدیدکنندگان بانو با اطلاع از سانس های اختصاصی بانوان در مجموعه های اسطوره و جام دیجیتال که با مدیریت بانوان اداره می شود ،فرم عضویت در بخش بانوان را پر کرده اند.

کاظمی به دیدار با مدیراتحادیه صنف یارانه اشاره کرد و گفت: در طول نمایشگاه با رئیس اتحادیه صنف رایانه اصفهان دیدار کردیم و قرار شد از این پس تعامل بیشتری با وی و اتحادیه داشته باشیم. امیدواریم این تعامل اساس ساماندهی و یکپارچه سازی گیم نت ها را فراهم سازد.

رئیس کمیته ورزش و بازی های الکترونیک استان اصفهان یادآور شد: ورزشکاران و فوتبالیست های برجسته استان و کشور از جمله حمید شفیعی بازیکن سابق استقلال و سپاهان در غرفه حضور دارند و مسئولان فرهنگی شورای شهر، اعضاء هیات همگانی استان اصفهان و دیگر مقامات از غرفه جام دیجیتال بازدید کرده اند. محمد کفاش یعقوبی رئیس انجمن بازی های الکترونیک فدراسیون ورزش های همگانی نیز روز پنجشنبه از غرفه بازدید خواهند کرد.

محمد مهدی کاظمی افزود: هر روز ساعت نوزده و سی دقیقه عصر سمینار آشنایی با یکی از گروه های تحت پوشش کمیته در محل سمینار های نمایشگاه واقع در سالن نقش جهان برگزار می شود. نوید برهانی قهرمان جهان نیز راس ساعت ۲۰ در غرفه حضور دارند و با علاقمندان به بازی های الکترونیک بازی خواهند کرد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار