هشدار فدراسیون ورزش های همگانی؛برگزاری دوره های آموزشی بدون تائید فدراسیون ورزش های همگانی غیر قانونی است


روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی طی اطلاعیه ای اعلام کرد برگزاری هرگونه دوره آموزشی با حضور مدرس خارجی ملزم به دریافت مجوز از وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون است.

 

به گزارش سایت فدراسیون ورزشهای همگانی ، با استناد به بخشنامه دفتر امور مشترک فدراسیون ها، ورود مدرسین و اتباع خارجی جهت تدریس در دوره های آموزشی، ملزم به ارائه مشخصات کامل این افراد به وزارت ورزش و جوانان است.

 در ادامه این اطلاعیه آمده است، برگزاری هرگونه مسابقات بین المللی و کشوری در رشته های تحت پوشش این فدراسیون مستلزم گذراندن مراحل قانونی و دریافت مجوز رسمی از فدراسیون ورزش های همگانی است.

لازم به ذکر است، حداکثر ۲۰ روز قبل از برگزاری دوره های آموزشی، می بایست مشخصات مدرسین خارجی جهت احراز صلاحیت به وزارت ورزش و جوانان اعلام گردد .

همچنین واحد حقوقی فدراسیون با یادآوری این نکته که هرگونه فعالیت در زمینه ی برگزاری دوره های آموزشی، از طریق آکادمی ورزش های همگانی این فدراسیون انجام می شود اعلام داشت : فعالیت هرگونه مرکز یا موسسه ای با برند فدراسیون ورزش های همگانی غیر قانونی بوده و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

این اطلاعیه به عموم علاقمندان نیز متذکر شده است که از شرکت در دوره های یاد شده خود داری نمایند چرا که مدارک صادره از سوی هر مرجعی غیر از فدراسیون ورزش های همگانی فاقد وجاهت قانونی است.

 

انتهای پیام / 


  • ۱۱:۱۷

  • ۱۳۹۸/۰۶/۲۳

  • ۶

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار