هشدار فدراسیون ورزش های همگانی در مورد دوره های آموزشی غیرقانونی


سرپرست آکادمی ملی ورزش همگانی تاکید کرد: با برگزاری دوره، سمینار و آزمون های غیرقانونی در حوزه ورزش همگانی برخورد قاطع و قانونی می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی؛ ناهیده جباری سرپرست آکادمی فدراسیون ورزش های همگانی با اعلام این خبر افزود: علاقه‌مندان جهت شرکت در هرگونه دوره، سمینار و آزمون در حوزه ورزش همگانی صرفا از طریق سایت رسمی آموزش فدراسیون به آدرس http://register.isfaf.ir/اقدام به ثبت نام کنند. ضمن اینکه به اطلاع تمامی علاقمندان به فعالیت در رشته های ورزش همگانی می رساند که تنها ثبت‌نام از طریق لینک‌ اعلام شده است که دوره های آموزشی دارای وجاهت قانونی است.
 
وی افزود: برخی از مؤسسات و افراد با سوء استفاده از نام و لوگوی فدارسیون در سطح گسترده با فرصت طلبی و سوء استفاده از بی اطلاعی مردم، در حال ثبت نام در دوره های مربیگری هستند و یا اینکه دوره های رسمی این فدراسیون را به صورت ملی و بین المللی با لوگوی خودشان برگزار می کنند که این گونه اقدامات به هیچ وجه مورد تأیید فدراسیون ورزش های همگانی نمی باشد.
 
جباری در پایان اظهار داشت: ضمن هشدار به این افراد، روند قانونی توسط کمیته حقوقی فدراسیون در حال پیگیری و اعلام شکایت علیه نامبردگان در دستور کار قرار گرفته تا برخورد قانونی لازم با متخلفان صورت پذیرد.

 

انتهای پیام/


  • ۱۴:۲۴

  • ۱۳۹۹/۰۹/۱۰

  • ۳۰

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار