همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در ساری برگزار شد


همایش پیاده‌روی خانوادگی در چهار مسیر منتهی به بوستان ولایت شهرستان ساری برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ،  روز ۱۲ بهمن‌ماه جشن بزرگ انقلاب و همایش پیاده‌روی خانوادگی با حضور مسئوولان، ورزشکاران و خانواده‌ها با شکوه خاصی در مرکز استان برگزار شد  تا این همایش سال‌ها در ذهن‌ها ماندگار باشد.

این همایش در نخستین روز دهه فجر به‌مناسبت ورود تاریخی امام راحل به میهن با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی، ورزشی با مشارکت فدراسیون ورزشهای همگانی ، استانداری، فرمانداری، صداوسیما ، اداره ورزش و جوانان ساری، معاونت توسعه ورزش همگانی، هیأت‌های ورزشی استان و شهرستان و دیگر دستگاه‌های اجرایی در بوستان ولایت ساری برگزار شد  .

پیاده‌روی خانوادگی از ساعت 7 و 30 دقیقه صبح روز جمعه 12 بهمن ماه در چهار مسیر منتهی به بوستان ولایت شهرستان ساری از میدان امام خمینی(ره) به میدان ساعت و خیابان انقلاب، میدان خزر به میدان ساعت و خیابان انقلاب، میدان هلال احمر به میدان ساعت و خیابان انقلاب و بلوار کشاورز به میدان امام حسین(ع) برگزار شد .

همچنین برنامه‌های ویژه ورزش همگانی رأس ساعت ۹:۳۳ دقیقه، زمان ورود تاریخی امام راحل به میهن در این همایش برگزار شد در این همایش براساس قرعه ۲ دستگاه خودرو پراید، ۱۰۰ دستگاه دوچرخه و صدها جوایز ارزنده دیگر به برندگان اهدا شد .

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی  ساری از شبکه سه سیما و شبکه استانی مازندران به صورت زنده پخش گردید .

 

انتهای پیام /


  • ۱۰:۵۸

  • ۱۳۹۷/۱۱/۱۵

  • ۵۵۹

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار