همایش بزرگ پیاده‌روی دانش‌آموزی ارومیه برگزار شد

همایش بزرگ پیاده‌روی دانش‌آموزی ارومیه برگزار شد

در سومین روز از هفته تربیت‌بدنی و ورزش، همایش پیاده‌روی دانش‌آموزی با هدف فرهنگسازی ورزش دانش‌آموزی در محیطی بانشاط در منطقه صمدزاده ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، همزمان با سومین روز هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور بیش از یک هزار دانش‌آموز مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه منطقه صمدزاده ارومیه همایش پیاده‌روی دانش‌آموزی برگزار شد.
به گفته شهلا مومن رئیس گروه هماهنگی امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، هدف از این همایش که بیش از یک هزار دانش‌آموز مدارس منطقه صمدزاده حضور داشتند، توسعه ورزش دانش‌آموزی و فرهنگسازی ورزش برای دانش‌آموزان بود و قرار است این همایش در ۳ منطقه دیگر ارومیه نیز برگزار شود.
شور و نشاط دانش آموزان و سلامتی روحی و جسمی از نتایج این برنامه مفرح بود که با مشارکت سه مدرسه شقایق، سمیه و مرضیه ارومیه برگزار شد.

در پایان این مراسم که با حضور معاون ورزشی و رؤسای گروه های بانوان، همگانی و روستایی و عشایری اداره کل ورزش و جوانان و معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان در دبیرستان مرضیه ارومیه برگزار شد و در پایان این همایش از طرف هیات ورزش های همگانی از طریق قرعه کشی جوایز نفیس ورزشی به دانش آموزان اهداء شد .

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار