همایش مجازی ورزش یوگا به مناسبت روز جهانی یوگا


همایش مجازی ورزش یوگا همزمان با روز جهانی یوگا به همت انجمن ورزش یوگا فدراسیون ورزش های همگانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ این همایش مجازی روز جمعه 30 خرداد ماه از ساعت 10:30 صبح با حضور احمد گواری سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی،‌ نادر شکری سرپرست انجمن یوگا و مربیان این رشته ورزشی برگزار شد.     

در ادامه این همایش مجازی گواری سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی با اشاره به رشته ورزشی یوگا که پیام آور سلامتی، صلح، آرامش و دوستی و معرفت است اظهار داشت: برای حفظ سلامتی روح و جسم سعی داریم با ترویج ورزش یوگا در سطح کشور جامعه را به سمت این رشته ورزشی سوق دهیم.

وی افزود:‌ هم اکنون 60 رشته ورزشی زیر نظر فدراسیون ورزش های همگانی فعالیت می کنند که همواره یوگا جزء رشته های پر مخاطب این فدراسیون بوده است، خوشبختانه قابلیت های زیادی برای این رشته وجود دارد و امیدواریم با حمایت فدراسیون و تلاش هرچه بیشتر انجمن جمعیت تحت پوشش این رشته روز به روز افزایش یابد.  

گواری در پایان از مسئولین، مدرسین و مربیانی که موجبات رشد و اعتلای این رشته ورزشی را فراهم نموده اند تشکر و قدردانی نمود. 

در انتهای این همایش مجازی که به طور زنده پخش شد، نادر شکری سرپرست انجمن یوگا و برخی از مدرسین و مربیان به ایراد سخنرانی پرداختند.

 انتهای پیام/


  • ۱۱:۴۴

  • ۱۳۹۹/۰۳/۳۱

  • ۲۶

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار