همایش ورزشی به مناسبت هفته معلولین

 

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان این هیات به مناسبت روز تکواندو و هفته معلولین اقدام به برگزاری همایش ورزشی خانوادگی در سالن شهید قوچانی کرد.

روز جمعه ۱۴ آذرماه همزمان با هفته معلولین هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با همکاری هیات تکواندو استان در سالن شهید قوچانی مسابقات ورزشی مختلف از جمله مسابقات طناب کشی، دارت، دو ۴۰ متر و دو با گونی برگزار کرد.

در این همایش تعداد قابل توجهی از خانواده ها و فرزندان شان حضور داشتند و روز جمعه شاد و مفرحی را پشت سر گذاشتند.

بعد از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی، تیم طناب زنی ناحیه ۳ دختران به مربیگری نفیسه تیموری حرکات نمایشی طناب زنی اجرا کردند. اعضاء کمیته فریزبی نیز پیش از آغاز مسابقات این رشته ورزشی را به حضار معرفی کردند که بسیار مورد استقبال قرار گرفت.

همایش ورزشی گرامیداشت هفته معلولین با مسابقات طناب کشی آغاز شد که تعداد شرکت کنندگان آقا در رده سنی کودکان و نوجوانان بسیار بیشتر بود ، بطوریکه ۶ تیم ۵ نفره در این رقابت ها شرکت داشتند.دو گروه چهار نفره خانم نیز با هم رقابت کردند که نتایج آن به شرح زیر می باشد:

نفرات برتر مسابقات طناب کشی بانوان:

شهبازی

حیدری

چملانیان

طبیبیان

نفرات برتر مسابقات طناب کشی آقایان:

عرفان پدیدار

سید ابوالفضل میر احمدی

محمد اسدی

علی مدد کیان ارثی

محسن قاسمی

بعد از مسابقات طناب کشی ، نوبت به مسابقات بومی محلی در رشته دو با گونی رسید که شرکت کنندگان زیادی داشت و با استقبال خوبی مواجه شد.در این رشته بیش از ۴۰ شرکت کننده آقا حضور داشتند که نفرات برتر به شرح زیر اعلام می شود:

نفرات برت مسابقه دو با گونی:

محمد اسدی

سید ابوالفضل میر احمدی

محمد بهبودی

 

دو ۴۰ متر نیز همچون دو با گونی پر مخاطب بود و دو گروه آقایان و بانوان از این رقابت ها استقبال کردند که در پایان نفرات اول تا سوم هر گروه مشخص شدند.

نفرات برتر دو ۴۰ متر در گروه بانوان:

فریبا داوری

مهسا زاغیان

لیلا طبیبیان

نفرات برتر دو۴۰ متر آقایان

محمد بهبودی

علی مدد کیان ارثی

محمدباقر لطفی

در مسابقات دارت نیز تعداد شرکت کنندگان آقا بسیار بیشتر از خانم ها بود و به تصمیم تیم برگزار کننده مسابقات به نفرات اول هر دوگروه بانوان و آقایان جوایز نفیسی اهدا شد. خانم فاطمه ابو طالبی و ابوالقاسم قائدی در این رقابت ها اول شدند.

در پایان با حضور احمد علی پورحجتی دبیر هیات ورزش های همگانی استان اصفهان، علی احمد حیدری کاردار و رئیس کمیته فریزبی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان، آقای مرادیان دبیر هیات تکواندو استان، خانم افسانه سلیمانی مربی رزمی، لیلا طبیبیان نایب رئیس کمیته فریزبی و تنی چند از اساتید تکواندو جوایز نفرات برتر از سوی هیات ورزش های همگانی استان به آنها اهداء شد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار