همایش پیاده روی خانواده در دهدشت برگزار شد


در روز جمعه ۲۴ اسفند ماه همایش پیاده روی خانواده جهت گرامیداشت شهدای کهگیلویه با حضور پر شور مردم و مسوولان از استادیوم آزادی تا دانشگاه پیام نور دهدشت برگزار شد و با اهدای جوایز همراه بود.

 
 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ،  همایش پیاده روی خانواده جهت گرامیداشت شهدای کهگیلویه با حضور غلامرضا کمانه نایب رییس فدراسیون ورزشهای همگانی ، هاشمی پور نماینده کهکیلویه بزرگ پر شور مردم و مسوولان از استادیوم آزادی تا دانشگاه پیام نور دهدشت برگزار شد و با اهدای جوایز همراه بود.
 نماینده کهگیلویه بزرگ در این همایش پیاده روی خانواده که با نام شهدای کهگیلویه برگزار شد، گفت: خدای بزرگ را شاکرم که فرصت انجام چنین برنامه نشاط آور و ارزشمندی را فراهم نمود.
 
نماینده مردم کهگیلویه در مجلس ضمن قدردانی از حضور و استقبال مردم، از شورای تامین، شورای اداری در رأس فرماندار، ائمه جمعه، صدا و سیما، هیئت همگانی ، اداره کل ورزش و جوانان، امور عشایری و همه عوامل برگزار کننده و دست اندرکار برنامه تشکر نمود و اظهار داشت: امیدوارم با وحدت و همدلی در فراهم آوردن زیرساخت های ورزشی و رونق ورزش های همگانی،پرورش ورزشکاران مستعد،زمینه ساز توسعه ورزش،کسب جایگاه شایسته و اخذ عناوین برتر ورزشی در سطح ملی و بین المللی باشیم.
وی حمایت مسئولان از ورزش را ضروری دانست و با اشاره به برخی عناوین کسب شده فردی و تیمی ورزشکاران کهگیلویه ی بزرگ گفت:قطعا با همراهی،حمایت و ایجاد انگیزه در ورزشکاران، کسب سکوهای بالاتر در میادین مختلف،دور از دسترس نیست.
در پایان هاشمی پور از سیمای مرکز کشور، صدا و سیمای استان، شبکه استانی دنا، دفتر خبری کهگیلویه، نیروهای نظامی و انتظامی، اصحاب رسانه و همه کسانیکه اجرای برنامه نمودند تشکر و قدردانی نمود.
در ادامه این همایش مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های نماینده کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی از ورزش گفت از زحمات هیئت همگانی استان که در سال 97 تلاش‌های خوبی داشتند تقدیر و تشکر نمود
در پایان نایب رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی کشور از برگزاری این همایش و حمایت مسئولین و زحمات هیئت همگانی تقدیر و تشکر نمود و گفت این همایش در هوای دلچسب، طبیعتی زیبا و نظمی خاص برگزار گردید
وی در ادامه از برنامه های اجرا شده در سال ۹۷ توسط هیئت ورزشهای همگانی استان تقدیر و تشکر نمود و گفت برنامه های خوبی در استان در زمینیه توسعه ورز‌ش همگانی برگزار گردید
جوایز این همایش یکدستگاه خودرو پراید، ۱۰ دستگاه دوچرخه، ۱۰ کمک هزینه ۳۰۰ تومانی سفر زیارتی، ۲۰کارت هدیه ۱۰۰ تومانی، ۲۰ کارت هدیه ۵۰ تومانی، ۵۰ تخته پتو، تعدادی البسه ورزشی
در پایان فدراسیون ورزش های همگانی کشور با اهداء لوح سپاس از همکاری هاشمی پور نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی  تجلیل نمود.   

  • ۱۰:۱۹

  • ۱۳۹۷/۱۲/۲۵

  • ۲۶۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار