همایش پیاده روی کودکان به مناسبت هفته المپیک

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی کمیته ورزش و بازی های کودکان به مناسبت آغاز هفته المپیک همایش پیاده روی و ورزش صبحگاهی ویژه کودکان برگزار کرد.

رئیس کمیته ورزش وبازی های کودکان هیات ورزش های همگانی با اعلام این خبر گفت: هرساله به مناسبت آغاز هفته المپیک با حضور تعدادی از بچه های ۴تا ۶ ساله همایش پیاده روی برگزار می کنیم.امسال نیز این همایش پشت خانه هنرمندان در پارک آبشار برگزار شد.

عفت نجف پور ادامه داد: امسال ۱۲۰ کودک را از مهدکودک های سطح شهر برای شرکت در همایش پیاده روی انتخاب کردیم که قبل از شروع مسیر کوتاه پیاده روی آقای کشاورز رئیس کمیته ورزش صبحگاهی و خانم مرادیان نایب ایشان به بچه ها ورزش صبحگاهی دادند و بعد از پیاده روی کوتاه مسابقات طناب کشی برگزار کردیم.

وی هدف از برگزاری همایش پیاده روی و ورزش صبحگاهی برای کودکان در اولین روز از هفته المپیک را آشنایی بیشتر بچه ها و کودکان با ورزش اعلام کرد و افزود: ورزش و بازی باعث نشاط و سلامتی کودکان می شود. ما نیز در کمیته ورزش و بازی های کودکان تلاش کردیم با برنامه های مختلف و ایجاد خانه ورزش و بازی های کودکان در ورزشگاه امیریه بچه های زیادی را در مسیر ورزش سوق دهیم.

[widgetkit id=2]

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار