هم گراییِ ورزش، گردشگری و سلامت


مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی گفت: با حمایت از انجمن گردشگری ورزشی، به دنبال اتصال سه ضلع ورزش، گردشگری و سلامت هستیم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی؛ مصطفی ابطحی مدیرعامل صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان ورزشی با محوریت امضای تفاهم نامه حمایت از انجمن گردشگری ورزشی فدراسیون ورزش های همگانی گفت: قرن اخیر قرن حمایت از صنعت گردشگری بود و بر اساس آمارها بیش از پنجاه درصد مشاغل به نحوی با گردشگری مرتبط هستند.

ابطحی افزود: از ویژگی‌های صنعت گردشگری نشاط آفرینی و اشتغال زایی است و نقش گردشگری ورزشی در این حوزه بی بدیل و غیرقابل انکار است. 

وی با اشاره به تنوع اقلیمی کم‌نظیر و گستره جغرافیایی کشور‌ گفت: این ظرفیت اکنون وجود دارد که با حمایت صندوق حمایت از قهرمانان و پیشکسوتان از انجمن گردشگری ورزشی فدراسیون ورزش های همگانی، زمینه برای توسعه گردشگری ورزشی ساحلی، گردشگری نوستالژیک و گردشگری رویدادها فراهم شود.

ابطحی در پایان متذکر شد: طی نامه ای از وزیر ورزش و جوانان خواسته ایم مسئولیت اجرای تفاهم نامه فی مابین وزارت ورزش و وزارت میراث را به صندوق حمایت از قهرمانان واگذار کنند که اکنون با تفاهم نامه ای که با فدراسیون ورزش های همگانی امضاء کردیم این ظرفیت به شکل ویژه و هم افزایی فراهم شده است.

 

انتهای پیام/


  • ۲۱:۴۰

  • ۱۳۹۹/۱۰/۰۶

  • ۸

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار