هیات ورزش های همگانی استان اصفهان جزو هیات های ممتاز فدراسیون

مجمع سالیانه هیات ورزش های همگانی برگزارشد

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان بنا به اعلام فدراسیون ورزش های همگانی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در سال۹۳ توانست همچنان در لیست هیات های ممتاز این فدراسیون قرار بگیرد.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: با وجود مشکلات مالی شدید در سال ۹۳ که گریبان تمام جامعه را گرفته بود توانستیم همچنان در زمره برترین هیات های فدراسیون ورزش های همگانی قرار بگیریم.

امیر نوربخش باقری ادامه داد: در سالی که گذشت هیات ورزش های همگانی نیز با مشکل بودجه روبه رو بود ، با این حال توانستیم در مسابقات قهرمانی و همگانی عناوین برتر را کسب کنیم که بی شک این مهم با تلاش روسای کمیته های ورزشی و ورزشکاران این مجموعه امکان پذیر نبود.

وی خاطر نشان کرد: ما در هیات ورزش های همگانی به دنبال قهرمانی نیستیم ولی کسب عناوین قهرمانی توسط ورزشکاران این هیات افتخار مضاعفی است که به آن می بالیم و از تک تک کمیته ها و ورزشکاران شان کمال تشکر را داریم.

امیر باقری افزود:کمیته بازی های الکترونیک هیات با میزبانی مسابقات متعدد استانی و کشوری و همچنین حضور نویدبرهانی و قهرمانی وی در مسابقات جهانی فیفا ۲۰۱۵ فرانسه جزو کمیته های ممتاز و برتر هیات قرار گرفتند. در سال ۹۳ همچنین توانستیم با حمایت و تلاش کمیته ورزش صبحگاهی به تعداد ایستگاه های ورزش صبحگاهی سطح شهر اضافه کنیم.

وی تصریح کرد: کمیته طناب زنی ما به واسطه قهرمانی های متعدد کشوری به عنوان قطب طناب زنی کشور لقب گرفتند. در رشته پینت بال نیز توانستیم در کشور اول شویم و به قطبیت اصفهان در این رشته نیز تداوم ببخشیم.

رئیس هیات ورزش های همگانی یادآور شد: هیات ما برای اولین بار همایش دوچرخه سواری مدیران دولتی را با همکاری استانداری اصفهان و با حضور دکتر رسول زرگر پور استاندار اصفهان ، احمد جمشیدی مدیرکل امور اجتماعی استانداری و سایر مدیران دولتی استانداری در کشور برگزار کرد.

امیر نوربخش باقری تاکید کرد: هیات ورزش های همگانی استان اصفهان از سوی فدراسیون به عنوان هیات ممتاز در کشور انتخاب شده و در چند رشته ورزشی مانند طناب زنی، پینت بال و بازی های الکترونیک الگو و سرآمد کشور است.

[widgetkit id=18]

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار