هیات ورزش های همگانی درحد یک اداره کل است

هیات ورزش های همگانی درحد یک اداره کل است

 هیات ورزش های همگانی درحد یک اداره کل است

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان در مراسم تجلیل از فرهیختگان ،مربیان و ورزشکاران هایت ورزش های همگانی استان اصفهان گفت: این هیات با بیست و سه کمیته ورزشی در حد یک اداره کل ورزش و جوانان است زیرا حجم انبوهی از رشته های ورزشی را تحت پوشش دارد که تمام سنین و سلایق مختلف را با ورزش درگیر می کند.

محمد رضا محمد جواهری ادامه داد: فعالیت هایی که هیات ورزش های همگانی انجام می دهند به واقع کار راحتی نیست و جادارد از امیر نوربخش باقری و تیم کاری شان که در این یازده ماه که از حضور من در اصفهان می گذرد بخاطر تمام زحماتی که برای ورزش استان اصفهان کشیده اند تشکر کنم.

وی یادآور شد: کسب رتبه دوم در بین سایر هیات های ورزش های همگانی کل کشور کار سختی است . جدای از اینکه این هیات همراه و همپای اداره کل ورزش و جوانان بوده و خیلی جاها دست مارا گرفته است.

وی افزود:برگزاری همایش های مختلف پیاده روی، همایش بزرگ پیاده روی شاهین شهر و افتتاح اولین خانه بازی و کودکان کشور در اصفهان از جمله کارهای بارز و شاخص هیات در زمان ریاست امیر باقری بوده که سبب شده نام اصفهانی ها به عنوان مبتکرین خلاق در تمام عرصه ها بخصوص ورزش بازهم تکرار شود. از همین جا از خانم عفت نجف پور رئیس کمیته ورزش و بازی های کودکان این هیات نیز بخاطر طرح نو تاسیس” خانه ورزش و بازی کودکان” نیز تشکر می کنم.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان با یادآوری از تشکیل کمیته راهبردی ورزش بانوان و تشکیل مجمع خیرین ورزش یار برای اولین بار در استان اصفهان و کشور خاطر نشان کرد: سال نود و یکی از سال های بد مالی بود که تمام کشور با آن درگیر بودند. اما ورزشی های عزیز توانستند با همت و غیرت تقویم ورزشی خود را تنظیظم و با وجود مشکلات مالی فراوان به برنامه های خود عمل کنند. با آرزوی اینکه در سال جدید محدودیت های مالی کم شود از تمامی عزیزانی که غیرت بخرج دادند و تقویم سال نود و دو خود را مثل سابق و چه بسا بهتر از قبل تنظیم کرده اند نیز سپاس گزاری می کنم.

محمد جواهری در پایان به انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخابات عرصه مهمی است و نباید از آن غافل شد. پس روز جمعه در خلق حماسه سیاسی همه به پای صندوق های رای برویم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار