وبینار توجیهی اجرای طرح ملی «بازی و نشاط کودکانه» برگزار شد


وبینار توجیهی اجرای طرح ملی «بازی و نشاط کودکانه» با حضور افشین ملایی؛ رییس فدراسیون ورزش های همگانی و نمایندگان هیأت های استانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی؛ افشین ملایی؛ رییس فدراسیون ورزش های همگانی با اشاره به ضرورت مقابله جدی با کم تحرکی کودکان و ارتقای سواد بدنی بویژه در ایام همه گیری کرونا آنان افزود: امیدوارم با این طرح موضوع #سواد_بدنی کودکان را به یک دغدغه جدی برای والدین تبدیل کنیم و خوشبختانه با برنامه علمی و عملیاتی که طراحی شده از دستیابی به این هدف مهم دور نیستیم.

صالح رفیعی؛ رییس کمیته کشوری ورزش و فعالیت بدنی #کودکان نیز با اشاره به جزییات طرح خطاب به شرکت کنندگان در وبینار گفت: به دنبال اجرای یک‌ طرح اثربخش برای کودکان بویژه در ایام همه گیری کرونا هستیم و هدف این طرح ملی؛ طراحی و اجرای بازیهای هدفمند حرکتی در منزل با هدف افزایش میزان فعالیت بدنی کودکان ایرانی است که گام بلندی در جهت کاهش تبعات پیش روی کودکان در زمان اپیدمی کووید-۱۹ محسوب می شود. رفیعی افزود: گروه سنی این طرح کودکان ۴ تا ۸ سال ایرانی هستند و در فاز مقدماتی طرح احتمالا ۱۰ استان تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

شایان ذکر است طرح ملی «بازی و نشاط کودکانه» یکی از طرح های ملی فدراسیون ورزش های همگانی است که با حمایت وزارت ورزش و جوانان در سراسر کشور اجرا خواهد شد.

 

انتهای پیام/


  • ۰۸:۲۸

  • ۱۳۹۹/۰۸/۱۸

  • ۱۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار