9040

ورزشکاران شهرضایی به اعتیاد نه گفتند

ورزشکاران شهرضایی روز پنجشنبه با در دست داشتن پلاکاردهایی با موضوع “نه به اعتیاد” اعتراض خود را نسبت به این معضل اجتماعی اعلام کردند.

9040

به گزارش روابط عمومی هیات همگانی استان اصفهان، به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر روز پنجشنبه هشتم تیرماه، همایش بزرگ پیاده روی با حضور حداکثری ورزشکاران با همکاری اداره ورزش و جوانان و با همت و تلاش بی نظیر جمعی از رؤسای هیأت های ورزشی شهرستان برگزار شد. در این همایش بزرگ ورزشکاران با در دست داشتن پلاکاردهایی با موضوع “نه به اعتیاد” با طی کردن مسیر کلوپ انقلاب تا کارخانه نوین اعتراض خود را نسبت به این معضل اجتماعی اعلام کردند و پویش و زنجیره انسانی “نه به اعتیاد” را تشکیل شد. در بخشی از این همایش نورالدین سهرابی رئیس کمیسیون اجتماعی جوانان استان اصفهان و رئیس هیأت جانبازان و معلولین شهرستان شهرضا به نمایندگی از طرف رؤسای هیأت های ورزشی شهرستان اظهار داشت: بسیار خوشحالیم که امروز جامعه‏‏ ورزش شهرستان شهرضا به عنوان سفیران تندرستی و سردمداران مقابله و مبارزه با مواد مخدر اقدام به برگزاری این همایش بزرگ کرده اند و اقتدار جامعه‏‏ ورزشی شهرستان رو به همه نشان دادند.

سهرابی تصریح کرد: ورزشکاران نوجوان و جوان ما باید با ورزش و کسب علم و آگاهی و بینش کافی نسبت به معضلات اجتماعی و رفتارهای ضد اجتماعی به سمت مبارزه با آن ها و آگاهی بخشی به اعضای جامعه اقدام کنند.

وی گفت: حرکت امروز در راستای گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر و با هدف نشان دادن اقتدار و اهمیت ورزش در مقابله با اعتیاد و همچنین بالا بردن روحیه مشارکت هدفمند ورزشکاران و خانواده ها در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد شادابی و نشاط اجتماعی به عنوان یک فاکتور مهم برای مقابله با اعتیاد می باشد.

رئیس کمیسیون اجتماعی جوانان استان در پایان خطاب به جامعه ورزش شهرستان بیان کرد: امیدواریم در آینده شاهد رشد و شکوفایی شما در تمام عرصه های اجتماعی به عنوان سفیران اصلی حفظ سلامت اجتماعی باشیم. در بخش پایانی همایش ضمن هنرنمایی بانوان نونهال کونگ فوکار، نونهالان پسر ژیمناستیک کار و انجام حرکات نمایشی ورزشکاران در رشته های دیگر نظیر، نینجارنجر، تکواندو، ووشو، مراسم قرعه کشی و اهداء جوایز انجام گرفت.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار