ورزش فريزبي بايد همگاني شود

ورزش فریزبی باید همگانی شود

مسئول برگزاری مسابقات فدراسیون ورزش های همگانی

ورزش فریزبی باید همگانی شود

مسئول برگزاری مسابقات فدراسیون ورزش های همگانی کشور دراولین گردهمایی و دوره آشنایی با ورزش فریزبی که به میزبانی کمیته فریزبی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان برگزار شد گفت: هیات ورزش های همگانی استان اصفهان یکی از موفق ترین هیات های فدراسیون همگانی در چندسال گذشته است.

مهدی سلامی ادامه داد: از زمانی که امیر نوربخش باقری ریاست هیات ورزش های همگانی استان اصفهان را برعهده گرفته اند، راندمان و عملکرد این هیات در کل ۳۳ هیات کشور بسیار بالا رفته است.

 ورزش فریزبی باید همگانی شود

وی اضافه کرد: هیات همگانی اصفهان همیشه همراه و همگام با فدراسیون بوده و در تمامی زمینه ها به ویژه مواقعی که فدراسیون به مشکل جا و مکان برای میزبانی مسابقات برخورد کرده یاری رسان ما بوده است.

سلامی با بیان اینکه هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با ریاست امیر نوربخش باقری بزرگ ترین میزبانی مسابقات و همایش های ورزش های همگانی کشور را بر عهده گرفته است خاطر نشان کرد: برگزاری این گردهمایی بزرگ برای آشنایی با رشته نوپای فریزبی و فراهم کردن شرایط اسکان بیش از ۱۵ رئیس کمیته فریزبی از سراسر کشور کار بزرگی است که من از طرف فدراسیون از امیر باقری رئیس هیات و علی احمد حیدری رئیس کمیته فریزبی استان اصفهان کمال تشکر را دارم.این را اضافه کنم که این هیات در آینده نیز میزبانی چندبرنامه بزرگ کشوری را برعهده دارند.

مسئول برگزاری مسابقات فدراسیون ورزش های همگانی در خصوص برگزاری اولین گردهمایی و دوره آشنایی با ورزش فریزبی در اصفهان گفت: این ورزش در دنیا ساختار رسمی و فدراسیون جداگانه ای دارد و سطح فعالیت در آن در کشورهای دیگر بسیار زیاد است. چون ابزار خاصی نمی خواهد ، قابل دسترس و سهل الوصول است و هزینه زیادی ندارد همگانی شدن فریزبی برای فدراسیون ورزش های همگانی حائز اهیمت است.

مهدی سلامی ادامه داد: فدراسیون ورزش های همگانی دوست دارد به هر شکلی که شده ورزش فریزبی توسعه پیدا کند بطوریکه هر خانواده ای در خانه اش یک بشقاب فریزبی داشته باشد. یکی از بهترین گزینه ها برای اینکه خانواده ها به ورزش روبیاورند،همگانی کردن ورزش کم هزینه و سهل الوصول فریزبی است.

وی با بیان اینکه مهندس صفا طباطبایی چندماهی است که ریاست انجمن فریزبی فدراسیون را برعهده گرفته اند یادآور شد: روسای کمیته ها در سراسر کشور باید با ایشان نهایت همکاری و تعامل را داشته باشند تا بتوانیم شاهد همگانی شدن این رشته ورزشی در بین مردم باشیم.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار