ورزش همگانى فراتر از ورزش قهرمانى است


نشست و هم اندیشی هیات رئیسه هیات ورزشهای همگانی استان تهران با نصرالله پریچهره مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان تهران صبح امروز( دوشنبه) در محل اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدارسیون ورزش های همگانی به نقل از پایگاه خبری هیات ورزشهای همگانی استان تهران، دراین نشست که با حضورنصرالله  پریچهره مدیر کل ورزش و جوانان استان، ولی الله شجاع پوریان رئیس هیات همگانی استان،محمد صادق حسنی نایب رئیس،مریم محمدیان دبیر، مهلا محمدزاده مسئول آموزش و تحقیقات،شیما سادات مصطفوی پور عضو هیات رئیسه و رضا عندلیب بازرس هیات ورزشهای همگانی استان تهران برگزار شد، شجاع پوریان ضمن تبریک و آرزوی موفقیت برای مدیر کل ورزش و جوانان گفت: هیات همگانی استان به عنوان یکی از بازوان اصلی ورزش تهران مانند گذشته آماده همکاری همه جانبه با اداره کل ورزش و جوانان می باشد.
درادامه نشست مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران با بیان اینکه ما درکنار ورزش همگانی استان هستیم، ورزش همگانی را پايه و اساس ورزش قهرمانى دانست و افزود:سلامت و آرامش روان مردم مهم ترين فاكتور هست.
وی تاکید کرد: مسئوليت ما در بخش فرهنگ مهم تر از تربيت بدنی است. 
درانتهای نشست پریچهره خاطرنشان کرد :اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات همگانی تهران نقش بسزایی در ارتقای ورزش داشته و با همکاری هم باید در این روزهای کرونایی و تعطیلی باشگاها شور و نشاط را به ورزشکاران برگردانند

 

انتهای پیام/


  • ۱۶:۲۵

  • ۱۳۹۹/۰۹/۰۳

  • ۱۶

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار