ورزش همگانی سرآمد همه رشته هاست


به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان ،امتحانات دروس تئوری مربیگری درجه ۳ آمادگی و جسمانی زیر نظر این هیات برگزار شد.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان ضمن تبریک عید بزرگ مسلمانان ،عید فطر در اینباره گفت: ورزش همگانی سرآمد تمام رشته های ورزشی است و از این پس در تمامی رشته ها باید از مربیان ورزش همگانی استفاده شود.

امیرنوربخش باقری افزود: خوشحالیم که برای بیش از ۱۰۰ نفر دوره مربیگری آمادگی و جسمانی برگزار کرده و امروز شاهد حضور آنها در امتحان مربیگری درجه هستیم.

وی با بیان اینکه در این دوره به واسطه برگزاری در ماه مبارک رمضان مشکلات و نواقصی بود تصریح کرد: با این حال تلاش کردیم تا با بهره گیری از اساتید برجسته ، دوره پرباری را برگزار نماییم. البته این را باید اضافه کنم که هرچه شرایط برگزاری دوره ها سخت تر باشد قطعا مربیان ورزیده تری تربیت خواهند شد.

امیر باقری ادامه داد: از دکتر سمیعی رئیس کمیته، خانم کیان ارثی دبیر و خانم نیازی نایب رئیس کمیته آمادگی جسمانی وایروبیک ، خانم شاکری فرد مدرس این دوره، آقای نعمتی رئیس کمیته آموزش و همه عزیزانی که در برگزاری این دوره به هیات ورزش های همگانی استان کمک کردند تشکر ویژه دارم.

[widgetkit id=10]

 

 

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار