وزیر اطلاعات سفیر ورزش همگانی شدوزیر اطلاعات سفیر ورزش همگانی شد

با اعطای حکمی از سوی رییس فدراسیون ورزشهای همگانی به وزیر اطلاعات وی به عنوان سفیر ورزش همگانی منصوب و معرفی شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، با اعطای حکمی از سوی دکتر علی مجدآرا رییس فدراسیون ورزشهای همگانی به حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات وی به عنوان سفیر ورزش همگانی منصوب و معرفی شد .

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی در این دیدار با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری بر اهمیت توسسعه ورزش همگانی در کشور تاکید کرد و اظهار داشت : ورزش همگانی برای همه لازم است ، نشاط و شادی را به جامعه تزریق می کند ، بسیاری از معضلات اجتماعی را جلوگیری می کند .

وزیر اطلاعات تصریح کرد : پیاده روی و کوهروی همراه با خانواده داروی سلامی و حوصله کار است .

رییس فدراسیون ورزشهای همگانی نیز ضمن خرسندی از حمایت وزیر اطلاعات در راه توسعه ورزش همگانی خطاب به ایشان اظهار داشت : جنابعالی مشوق خانواده ها و کارکنان در همه مقاطع به ورزش همگانی بوده و در گروههای گسترده خانواده ها را در رویدادهای مختلف ورزشی هدایت و رهبری نموده اید و در نشاط و شادی مردم ایران آثار خدمات گسترده ای در پهنه ایران به جای گذاشته اید .

وی ادامه داد : از نزدیک شاهد صعود حضرتعالی در نوبت های گوناگون به قلل رفیع ایران از جمله دماوند بوده ام .

مجدآرا گفت : این مساعی عالیه جنابعالی به عنوان سفیر ورزش همگانی می تواند شادی ، نشاط و سلامتی و تحرک را برای همه خانواده ها به همراه داشته باشد و فدراسیون ورزشهای همگانی با افتخار در راه رهنمودهای مقم عظمای ولایت در خصوص بسط و توسعه ورزش همگانی در جامعه هدایت شود .

انتهای پیام /

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار