وزیر ورزش تأکید کرد: ضرورت اجرای طرح های ملی مشترک با محوریت فدراسیون همگانی


وزیر ورزش و جوانان در نشست با برخی روسای فدراسیون ها تاکید کرد در سال جاری طرح های ملی مشترک با محوریت فدراسیون ورزشهای همگانی برگزار شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، مسعود سلطانی فر در نشست با مدیران ستادی ورزش همگانی و ورزش روستایی همچنین روسای فدراسیون های ورزش زورخانه ای ، همگانی و ورزش روستایی و بازی های بومی محلی که ظهر امروز برگزار شد، اهمیت ترویج فرهنگ پهلوانی در جامعه وررش را مهم برشمرد.

وی تصریح کرد : باید فرهنگ پهلوانی ، مردانگی ، انسان دوستی و اخلاق در جامعه ورزش حاکم شود که یکی از مهمترین ضرورت های امروز جامعه ورزش کشور حاکمیت ارزش ها ، فرهنگ پهلوانی ، خلاقیت و انسانی است که بشدت در جامعه ورزش به آن نیاز داریم که حوزه معاونت فرهنگی و ورزش همگانی در این جهت با توجه به هجمه هایی که با آن مواجه بودیم ، تلاش ویژه ای داشته باشد.

دکتر مسعود سلطانی فر برگزاری برنامه های ملی مشترک با سایر دستگاه ها و نهادها را مهم برشمرد و توضیح داد: بایدظرفیت همه کشور در حوزه همگانی را بسیج کنیم و در این زمینه تاکید و خواسته من این است که در قالب ستاد همگانی، برنامه های عملیاتی ملی و مشترک ، حداقل در هرفصل ، یک برنامه ملی مشترک با استفاده از ظرفیت دستگاه های مختلف برگزار شود.
وزیر وررش و جوانان اقدامات توسعه ای در حوزه ورزش همگانی را قابل توجه دانست و تصریح کرد : خانه های ورزش روستایی از ٧٠٠ خانه در چهار سال پیش به ٥ هزار رسیده و تعداد زمین های چمن مصنوعی مینی فوتبال از ٣١١ زمین در طی چهار سال از مرز دو هزار هم گذشته است.


  • ۱۵:۳۴

  • ۱۴۰۰/۰۱/۱۶

  • ۱۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار