پایان دوره تعیین سطح پیلاتس

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش های همگانی استان اصفهان دوره تعیین سطح پیلاتس با حضور ۸۵ نفر هنرآموز و برگزاری آزمون تئوری و عملی به پایان رسید.

رئیس کمیته پیلاتس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: در این دوره که باحضور ۸۵ نفر از علاقمندان به رشته پیلاتس برگزار شد ، خانم سیمین سمیعی مدرس دوره بودند.

حمید فریضه اضافه کرد: پیلاتس رشته نوپایی است و در اصفهان متقاضاین زیادی برای یادگیری و تحت آموزش قرار گرفتن دارد. هیات ورزش های همگانی استان نیز با همکاری فدراسیون هر چندماه یکبار دوره تعیین سطح و مربیگری برگزار می کند که با استقبال زیادی از سوی مخاطبان مواجه است.

 

سیمین سمیعی مدرس دوره نیز به روابط عمومی هیات گفت: امسال پنجمین دوره ای است که برگزار می شود و بنده مدرس آن هستم. می توان گفت استان اصفهان یکی از استان های فعال در برگزاری دوره تعیین سطح و مربیگری پبلاتس هستند.

وی خاطرنشان کرد: استقبال از این دوره بسیار زیاد بود و امیدواریم بتوانیم رشته پیلاتس را بهتر و بیشتر توسعه دهیم.

امیر نوربخش باقری رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان نیز که قبل از برگزاری آزمون تئوری هنرآموزان به ورزشگاه امیریه آمده بود در جمع شرکت کنندگان در دوره تعیین سطح پیلاتس حاضر شد و گفت: خدا را شاکریم که به ما توفیق داده تا در خدمت شما باشیم و بتوانیم رشته نوپای پیلاتس را با تربیت مربی و ورزشکاران بیشتر ، به جامعه معرفی کنیم.

وی افزود: این رشته نوپا تا چندسال پیش مانند کشتی توفان زده بود که به تازگی درحال رسیدن به ساحل آرامش است. طی دوسال اخیر پیلاتس دچار تغییرات و مشکلاتی شد که امر طبیعی است و تغییر در زندگی همیشه بوده و هست. تنها خواهشی که از ورزشکاران این رشته دارم این است که نگذارید پیلاتس دچار باند بازی و انحصار طلبی شود و تلاش کنید با کمک خانم سمیعی مدرس دوره که به جد کوه مقاومت در این رشته هستند ، پیلاتس در اصفهان توسعه پیدا کند.

نسیرین شاکری فرد نایب رئیس گروه بانوان هیات ورزش های همگانی نیز از هیات و خانم سمیعی برای برگزاری هرچه بهتر این دوره تقدیر و تشکر کرد.

شایان ذکر است که دوره تعیین سطح پیلاتس با حضور ۸۵ نفر هنر آموز در ورزشگاه امیریه طی روزهای ۷ الی ۱۰ آذر برگزار و روز پنجشنبه ۱۲ آذر ماه هنرآموزان در آزمون تئوری شرکت کردند.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار