پایان نشست های هم اندیشی مسئولین آموزش هیات ها با آکادمی فدراسیون ورزش های همگانی


نشست مشترک مسئولین آموزش هیات های ورزش همگانی با حضور سرپرست آکادمی و کارشناسان این حوزه طی ۵ جلسه در مرداد ماه ۱۳۹۸ در محل فدراسیون ورزشهای همگانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در این جلسات دکتر مهرناز جمالی سرپرست آکادمی ابتدا از اقدامات آموزشی و همکاری هیات ها در راستای توسعه ورزش همگانی تقدیرکرد و  در خصوص ماموریت  های جدید آکادمی پیرامون افزایش سواد حرکتی و ورزشی با رویکرد بازاریابی اجتماعی، آموزش های غیر مستقیم عمومی با رویکرد جامعه فعال و تبدیل کردن ورزش به یک هنجار در سبک زندگی ایرانیان مطالبی را ارائه کرد .

همچنین عنوان شد بازنگری و استقرار استاندارد فرآیند آموزش،بررسی و تصویب سرفصل های جدید،ایجاد سامانه ایران فعال،برنامه ریزی و اجرای دوره های پودمانی ورزش همگانی،تندرستی مربی ورزش کودکان و بهزیستی در دستور کار آکادمی قرار گرفته است.

گفتنی است آموزش تکمیلی سازو کار سامانه آموزش و بررسی چالش ها و مشکلات مسئولین آموزش هیات توسط کارشناسان فدراسیون تا پایان جلسه صورت گرفت و مقرر گردید ابتدا قبل از درخواست برگزاری دوره های آموزشی نیازسنجی و توسعه رشته هایی که در سطح استان با کمبود مواجه هستند در اولویت قرار گرفته شوند.

 

انتهای پیام/

 


  • ۱۰:۴۰

  • ۱۳۹۸/۰۶/۰۲

  • ۵

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار