پلیرها سرداران جنگ های نرم

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در مراسم اختتامیه اولین دوره رسمی مسابقات بازی های الکترونیکی انتخابی تیم ملی که به میزبانی کمیته بازی های الکترونیک هیات ورزش های همگانی استان اصفهان برگزار شد گفت: خوشحالیم که این مسابقات در اصفهان مرکز جغرافیایی کشور و پایتخت تمدن و فرهنگ ایران اسلامی برگزار شد و از مجموعه ملی اصفهان(سیتی سنتر) و شرکت امیر به عنوان حامیان  این مسابقات نیز تشکر می کنم که امکان برگزاری این مسابقات را با حمایت خود فراهم ساختند.

امیر نوربخش باقری افزود: دو نوع نگاه به بازی های الکترونیکی وجود دارد که اگر خوب نگاه کنیم می شود فرصت و اگر بد نگاه کنیم می شود تهدید. باید خوب دید و اندیشید، زیرا جنگ های آینده جنگ سایبری و نرم است وبازی های الکترونیکی می تواند در این فضا سرداران جنگ های آینده را شناسایی و تربیت کند.

وی ادامه داد: چینی ها در این فضا ارتشی از هکر ها را تشکیل داده اند که می توانند به سایت های خاص و ویژه که اهمیت بسزایی برای سایر کشورها دارند حمله کرده و با هک کردن اطلاعات شان آنها را نابود کنند. ما نیز با برنامه ریزی وخوب اندیشیدن، این فضارا برای بازیکنان بازی های الکترونیکی فراهم سازیم و از بین آنها سرداران جنگ های آینده را تربیت کنیم.

امیر باقری با بیان اینکه در این مسابقات شاهد حضور بازی سازان ایرانی بودیم گفت: امسال برای اولین بار شاهد حضور تولیدکنندگان و برنامه نویسان بازی های ایرانی اسلامی در کنار محل مسابقات بودیم که پکیج های خوبی نیز ارائه کردند.ما به این خلاقیت ها نیاز داریم و نباید به بازی های الکترونیک ساده نگاه کنیم. اینکه عده ای فقط چندساعت می نشینند دور هم بازی می کنند خیر اینگونه نیست وافراد برتر این بازی های می توانند کارهای بزرگی انجام دهند.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان اصفهان در پایان از محمد مهدی کاظمی و تیم کاری اش برای میزبانی شایسته اولین دوره رسمی مسابقات بازی های الکترونیک انتخابی تیم ملی در اصفهان تشکر کرد.

موارد جالب

حضور تیم طناب زنی استان اصفهان در افتتاحیه مسابقات اربابان سلاح

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی، تیم طناب‌زنی هیات ورزش‌های همگانی استان اصفهان با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوار ابزار