پویش سراسری آماده باش منجر به ایجاد رقابتی سالم بین کمیته های متناظر سراسر استان ها شد


رییس انجمن ایروبیک، استپ و کانگو جامپ کشورگفت: آماده باش باعث شد، یک تحرک و خودپویایی میان کمیته‌های استانی سراسر کشور به وجود بیاید. بسیاری از کمیته‌هایی که غیر فعال بودند با حضور در این پویش، عملکرد خود را به ما ثابت کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، مریم عزیزالله رییس انجمن ایروبیک، استپ و کانگو جامپ کشور در رابطه با فعالیت‌های این انجمن در زمینه توسعه ورزش همگانی اظهار داشت: در ابتدا فعالیت‌هایمان را در قالب کمیته پیگیری می‌کردیم،‌ اما از سال گذشته که من در خدمت فدراسیون هستم، توانستیم عضویت ایران در فدراسیون بین المللی ایروبیک را بگیریم و جامعه مخاطب ما در اینستاگرام، در طول یک سال از مرز 6 هزار فالوور ایروبیکی گذشت. همین موضوع باعث شد تا به فدراسیون درخواست دهیم تا از کمیته به انجمن تبدیل شویم. در حال حاضر به عنوان انجمن ایروبیک، استپ و کانگو جامپ فعالیت می‌کنیم. این سه بخش با یکدیگر ادغام شدند و مربیگری درجه 3 ایروبیک، تبدیل به مربیگری درجه سه ایروبیک، استپ و کانگو جامپ شده است.
رییس انجمن ایروبیک کشور اضافه کرد: با شیوع ویروس کرونا، مسابقات کشوری که از سال گذشته برای اسفند ۹۸ پیش بینی کرده بودیم، لغو شد. بر همین اساس از طریق صفحه اینستاگرام انجمن، اقدام به نشر ویدئوهای آموزشی ایروبیک، استپ و کانگو جامپ کردیم. مردم عزیز می‌توانند با دنبال کردن این ویدئوها فعالیت‌های ورزشی خود را در خانه ادامه دهند.
وی ادامه داد: همچنین در این مدت برنامه‌های آنلاین آموزشی داشتیم، مانند ایروبیک در خانه که روزهای زوج ساعت 11 صبح منتشر می‌شد. این برنامه با یک یا دو جلسه تمرینی در هفته، ادامه خواهد داشت. سعی کردیم با نشر اینفوگرافی‌ها و مطالب آموزشی از طریق فضای مجازی، اطلاعات لازم را در اختیار هموطنانمان قرار دهیم. چند همایش مردمی در بازار بزرگ ایران و دریاچه خلیج فارس با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار کردیم.
عزیز الله گفت: انجمن ایروبیک در پویش آماده باش بسیار فعال بود و تمام کمیته‌های استانی درگیر این پویش شدند. آماده باش باعث شد، یک تحرک و خودپویایی میان کمیته‌های استانی سراسر کشور به وجود بیاید. بسیاری از کمیته‌هایی که غیر فعال بودند با حضور در این پویش، عملکرد خود را به ما ثابت کردند. انجمن با نشر 150 اینفوگرافی، 5 موشنگرافی و بیش از 50 ویدئو آموزشی در پویش آماده باش شرکت کرد. تمام اعضا شبانه روز تلاش  کردند و سعی کردیم فعالیت چشمگیری در این پویش داشته باشیم. پویش آماده باش، موج تحرک، فعالیت و پویایی در کل کشور ایجاد کرد، امیدوارم این روند تداوم داشته باشد و بتوانیم شاهد کاهش کم‌تحرکی و توسعه ورزش همگانی در سراسر کشور باشیم.

انتهای پیام/


  • ۱۲:۱۸

  • ۱۳۹۹/۰۷/۰۵

  • ۲۴

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار