پیام افشین ملایی به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۰ و تقارن با ایام شعبانیه


رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی با تبریک ایام شعبانیه که همزمان با حلول سال جدید شده است،  نوروز ۱۴۰۰ را تبریک و بهترین لحظات را برای ملت شریف ایران آرزو کرد. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی در پیام افشین ملایی خطاب به خانواده بزرگ ورزش همگانی، جامعه ورزش و مردم ایران آمده است: 

«پس به آثار رحمت خدا بنگر که چگونه زمین را پس از مرگش زنده می‌گرداند. در حقیقت‌، هم اوست که قطعاً زنده کننده مردگان است و اوست که بر هر چیزی تواناست‌.» – (آیه ۵۰- سوره روم) 

آغاز سال ۱۴۰۰ را در حالی جشن خواهیم گرفت که تقارنش با اعیاد شعبانیه و میلاد یگانه منجی عالم بشریت، شیرینی این شادی و سرور را بر کام ایرانیان و مسلمانان جهان دو صد چندان کرده است. 

در پایان سالی که بر مردم جهان و ملت شریف ایران به واسطه تداوم کرونا به سختی سپری شد، از خداوند متعال سلامتی و عاقبت بخیری خانواده بزرگ ورزش همگانی، جامعه ورزش و مردم کشورم را خواستارم و آرزو می کنم سال ۱۴۰۰ سالی پر از اتفاقات شیرین و ریشه کنی «کرونا» باشد و مردم بزرگوار ایران با توجه بیشتر به فعالیت بدنی و ورزش منظم، سلامتی و تندرستی خود را تضمین و فدراسیون ورزشهای همگانی را در رسیدن به اهدافش یاری کنند. 

وظیفه خود می دانم عید نوروز و سال جدید را به وزیر ورزش و جوانان، رییس کمیته ملی المپیک، مدیران و کارکنان خدوم وزارت ورزش و جوانان در سراسر کشور، روسای فدراسیون های ورزشی، روسا و کارکنان پرتلاش هیأت های ورزش همگانی سراسر کشور، اهالی محترم رسانه که یار همیشگی ورزش همگانی بوده اند و در نهایت به مردم بزرگ و شریف ایران تبریک بگویم و برایشان روزهایی پر از اتفاقات شیرین و لحظاتی ناب را از خداوند بزرگ مسئلت نمایم.

پیش به سوی ایران فعال و تندرست»


  • ۱۵:۴۳

  • ۱۳۹۹/۱۲/۲۷

  • ۱۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار