پیام افشین ملایی به مناسبت ترور ناجوانمردانه شهید محسن فخری نژاد


افشین ملایی رئیس فدراسیون طی پیامی ضمن محکوم کردن ترور ناجوانمردانه شهید والامقام محسن فخری نژاد، عروج ملکوتی ایشان به محضر مقام معظم رهبری(دام عزه) و ملت شهید پرور ایران اسلامی تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، در متن پیام افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی آمده است: 

بسم الله قاصم الجبارین

ترور غریبانه دانشمند هسته ای ایران تجلی توفیق ملت ایران در مقابله با تحریم ظالمانه، استکبارستیزی، پایداری و صبر بر آرمانهاست. ملتی که خدا را دوست دارد و محبوب خداست و تنها ابرقدرت عالم را حق تعالی می داند و هیچ قدرتی جز قدرت او را در میدان نمی بیند و دست خدا را بالاترین دست و فضل و حمکت او را والاترین فضل و حکمت می داند. یاد باد فرموده امام راحل (ره) که فرمود؛ بکشید ما را، ملت ما بیدار می شود و ما امروز در وانفسای همه گیری تحریم و کرونا، همچون سرو ایستاده ایم و این ایستادگی چشم جهانخواران را دریده است. 
اگر در بامداد ۱۳ دیماه ۹۸ تروریست های آمریکایی سردار راستین مقاومت، علمدار رهبر، مالک اشتر امام خامنه ای (دام عزه) سپهبد شهید قاسم سلیمانی را ترور کردند، راه و مشی حاج قاسم همچنان ادامه دارد و روز به روز به رهروانش افزوده می شود. اگر در جمعه ۷ آذرماه ۹۹ بار دیگر تروریسم دولتی رژیم صهیونیستی فرزانه ای دیگر را از ملت ایران گرفت، ملت ما آگاه تر و بیش از پیش آماده شهادت می شود. ما را از شهادت هراسی نیست، شهادت مشی و مقصد ماست. 
جامعه ورزش همگانی ترور جوانمرد پاک باز، فرزانه والامقام محسن فخری نژاد را محکوم نموده و بار دیگر در پیشگاه حضرت حق، در محضر امام زمان (عج) و تحت امر رهبر انقلاب امام خامنه ای، تجدید عهد کرده و خواستار انتقام سخت از عاملان این ترور است. جامعه ورزش همگانی همچو خیل ملت ایران آمادگی خود را برای حضور در میدان نبرد اعلام می دارد و تا تحقق انتقام شهیدانش آرام نمی گیرد

 

انتهای پیام/


  • ۲۱:۲۴

  • ۱۳۹۹/۰۹/۰۷

  • ۳۲

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار