پیام افشین ملایی به مناسبت دهه مبارکه فجر


افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی ضمن تبریک دهه مبارکه فجر، خانواده ورزش همگانی را رهرو مکتب سلیمانی دانست.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، متن پیام تبریک بدین شرح است: 

بی تردید انقلاب اسلامی بی نام نامی حضرت امام خمینی(ره) در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست، آن پیر فرزانه که صورت پوشالین تمامی قدرت های دنیوی در چشم او شکسته شده بود و با ایمانی راسخ فرمود«توحیدمان کم است که آمریکا را ابرقدرت می دانیم» انقلاب اسلامی روح جهان بی روح و یک ضد انقلاب علیه مدرنیته بود. 
وقوع انقلاب بدون اتکا به ارزش های متعالی اخلاق و اسلام ناب محمدی میسر نبود و پایش آن نیز جز با صبر و انتظار سازنده ملت قهرمان ایران ممکن نبود، با نگاهی گذرا به نتایج انقلاب هایی که معاصر انقلاب اسلامی ایران بودند،  آنچه در نگاه نخست به چشم می خورد، استحاله این جنبش ها است. ثمرات تمامی جنبش های مردمی قرن بیستم و بیست و یکم جملگی بی سرانجام ماند و تنها انقلاب اسلامی است که نه تنها بر اصول راستین خود استوار مانده است بلکه الهام بخش تمامی ملل تحت ستم جهان است. هنوز پس از گذر چهل و دو سال از ورود امام خمینی(ره) به ایران اسلامی، طنین الله اکبر از اعماق جان ملت آگاه ایران به گوش می رسد. ملتی که زیربار هجوم همه جانبه رژیم بعث سر خم نکرد و مقهور تندباد جنگ اقتصادی نشد، ملتی که بهترین فرزندان خود را در هشت سال دفاع مقدس و در جبهه های مقاومت نثار کرد و امروز در اوج تحریم های ظالمانه، همچنان در راه مبارزه با همه گیری کرونا به لطف مدافعان سلامت همچنان ایستاده است. شهادت، استکبارستیزی و آزادگی مشی زنان و مردان انقلابی ایران اسلامی است. 
مردم ایران اسلامی پس از چهل و دو سال نه تنها موفقیت های چشمگیری در عرصه های مختلف بویژه عرصه های نظامی و دانش هسته ای رسیده است، بلکه روز به روز تحریم های تحمیلی علیه خود را کم اثرتر از گذشته و ناکارآمد می کند، ملتی که پنچه در پنجه طوفان انداخته و از هیچ تندبادی پروا ندارد. اینجا ایران است، خاک خمینی کبیر، مهد مکتب سلیمانی و پرورش منتظران حضرت قائم(عج).
امروز مکتب سلیمانی، مکتبی تمدن ساز و پیشرو است، مشی سلیمانی بر به کار گرفتن جوانان مومن و انقلابی است، مدیریت سلیمانی مدیریتی جهادی و امید آفرین است، امروز ورزش همگانی دل در گروی مکتب سلیمانی نهاده و تمام همت خود را معطوف به غلبه بر دژخیمان کم تحرکی ایرانیان نموده است، امید است تا با همت مضاعف و تلاش جهادی به سرمنزل مقصود برسد انشاءالله.

 

انتهای پیام/


  • ۱۰:۵۶

  • ۱۳۹۹/۱۱/۱۲

  • ۲۷

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار