پیام تبریک افشین ملایی بمناسبت هفته بسیج


رییس فدراسیون ورزش های همگانی در پیامی فرا رسیدن «هفته بسیج» را به همه بسیجیان بویژه دست اندرکاران بسیجی جامعه ورزش همگانی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، متن پیام افشین ملایی بدین شرح است:

میراث فکری و عملی حضرت امام خمینی(ره) بر بنیادی فطری استوار است که مقهور حوادث و هواجس نمی شود، شجره ی طیبه ای است که هر شاخه اش ثمری دم افزون دارد و در فراز و فرود روزگار معیار و مبنای عمل است. بسیج به راستی «بسيج لشگر مخلص خداست كه دفتر تشكل آن را همة مجاهدان از اولين تا آخرين امضاء نموده اند» خلوص و رهیدن از غیر، از ارکان بسیجی بودن است و «بسيج ميقات پا برهنگان معراج انديشه پاك اسلامي است كه تربيت يافتگان آن، نام ونشان در گمنامي و بي نشاني گرفته اند.» گمنامی مشی تمامی پاکبازان بسیجی است، همانطور که در کلام علمدار امام سردار سرلشگر شهید خرازی آمده است، «اگر کار برای خداست، گفتن برای چه؟»
حقا که ممکن را ممکن کردن کار مردان و ناممکن را ممکن کردن کار جوانمردان است، درود بر مردان و زنانی که با خلوص بی مانند، در گمنامی محض و بدون هیچ چشم داشتی ناممکن ها را ممکن کرده اند. با نگاهی کوتاه به گنجینه ی دفاع مقدس درمی یابید که جبهه های نبرد هیچ گاه از ورزش و فعالیت بدنی بی بهره نبوده است، همواره ورزشکاران و مربیانی در بین بسیجیان بوده اند که همرزمان خود را به فعالیت بدنی خوانده اند و تمرینات ورزشی را در جبهه های نبرد برپا کرده اند، به هر تدبیر جهاد و آمادگی جسمانی با یکدیگر عجین اند و بدون آمادگی جسمانی، جهاد ممکن نیست. فدراسیون ورزشهای همگانی به تمامی مربیان فرزانه ای که در ایام پاندمی کوید ۱۹ با فراخواندن مردم به ورزش همگانی موجبات فعالیت بدنی را فراهم کردند، کمال تشکر را دارد و این اقدام را مشی مربیان شهید بسیجی می داند.
هفته «بسیج» بر تمام بسیجیان ‌و عاشقان ایثار و از خودگذشتگی تبریک و تهنیت باد.

افشین ملایی سفیددشتی

 

انتهای پیام/


  • ۰۸:۴۲

  • ۱۳۹۹/۰۹/۰۱

  • ۹

موارد جالب

کنفرانس «اخلاق در ورزش» آبان ماه سالجاری برگزار می شود

همزمان با روز اخلاق و مهرورزی کنفرانس «اخلاق در ورزش» توسط انجمن اخلاق ورزشی کشور …

رفتن به نوار ابزار